WhatsApp’a Yeni Eklenen 3 Özellik

Diğer sosyal medyalar gibi WhatsApp’ın da bizlerin hayatında önemli bir yeri bulunmaktadır. Arkadaşlarımızla, sevdiklerimizle WhatsApp üzerinden çok rahat bir şekilde görüşebilmekteyiz. WhatsApp’a yeni eklenen 3 özellik son zamanlarda resmi sitesi üzerinden duyurulmuştu. İlk olarak beta kullanıcılarına gelen üç özellik, birçok kullanıcının istediği tarzda yeniliklerdir. Yeni gelen özellikler kullanıcılar tarafından hem çok sevileceğine, hemde çok fazla kullanabileceği gibi WhatsApp, istekler üzerine bu yolda yürümüştür. Birçok kullanıcının daha eskiden istediği özellik olan her sohbette farklı duvar kağıdıdır.WhatsApp’a Yeni Eklenen 3 Özellik – Ne Gibi Özellikler Eklendi?

WhatsApp'a yeni eklenen 3 özellik

WhatsApp’a üç yeni özellik eklenmesiyle birlikte, kullanıcıların birçoğu bunu fark edememiştir. Birçoğu ise fark etmiş ve şuanda kullanıyor durumdadır. WhatsApp’a eklenen özelliklerden bir tanesi, daha eskilerden kullanıcıların istediği fakat bir türlü getirilemeyen her sohbette farklı duvar kağıdı. Bu özellik birçok kişi için saçma gelse de kullanıcıların bazıları beğenmektedir. Her sohbette farklı duvar kağıdı görsel anlamda hem güzel durmaktadır hemde özelleştirilebilmesi çok güzel bir özelliktir.Bu durum sadece normal sohbetlerde olmayacak, aynı zamanda kişilerde de yapılabilecektir. Sadece farklı duvar kağıtları asıl özellik değil. Birçok kullanıcı duvar kağıdı kullanmamakta ve şeffaf duvar kağıdı istemek. WhatsApp bu duruma el atarak şeffaf duvar kağıdı da ekleneceğini duyurdu. Bununla birlikte bir diğer özellik kişilerin paylaştığı videoları WhatsApp önce sessize alacak ve daha sonrasında rahatlıkla dinlenebilecek, bu tür özellik WhatsApp tarafından duyuruldu. Üçüncü yani sonunca gelecek özellik ise, WhastApp’ta arşivlenmiş medyalara “daha sonra oku” adında bir özellik ekleneceği duyuruldu. Bu özellikler betada bulunurken asıl ne zaman geleceği de henüz duyurulmadı.

Özellikler Ne Zaman Betadan Çıkacak?

WhatsApp'a yeni eklenen 3 özellik

WhatsApp’ın getireceği bu üç özellik birçok kullanıcı tarafından hemen istenmektedir, fakat ne zaman geleceğiyle alakalı bir durum söz konusu değildir. WhatsApp’ın şirketi tarafından henüz açıklanmamıştır. Özellikler eklendiğinde kullanıcıların çok fazla seveceği ve kullanacağı türdendir. WhatsApp kullanıcıların görüşlerini dinleyen ve istekleri ekleyen bir şirket olmasıyla birlikte, çokta kullanılan bir mesajlaşma uygulamasıdır. Arkadaşlarımıza hızlı bir şekilde ulaşabileceğimiz, gerektiğinde ise arayabildiğimiz şekilde tasarlanmıştır. Birçok kişi ilk uyandığında direkt olarak telefonuna bakmaktadır, bu süreçte de mesajlara geri dönüş yapmaktadır.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments