Vizyona Girmiş Filmler (5 Ekim 2018)

Bu listemizde bu hafta vizyona girmiş filmler yer almaktadır. İyi seyirler.


1) Venom: Zehirli Öfke

Venom: Zehirli Öfke

Tür : Bilim kurgu – Aksiyon  / 5 Ekim 2018

Vizyona girmiş filmler listemizin 1.sırasında Venom: Zehirli Öfke yer alıyor. Eddi Brock oldukça hırslı bir muhabirdir. Sevgilisinin çalıştığı firmanın sahibi bir hikayenin peşine düşer. Kötü niyetli ve kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden bu adamın hikayesinin peşinde koşan, Eddie sadece simbiyoz halinde yaşayan ve adrenalinle beslenen bir uzaylı organizmanın keşfedildiğini ve insan deneklerle birleştirilmeye çalıştığını öğrenecektir. Bu olay üzerine fazlaca giden Eddie, Venom adı verilen bu organizmanın sıradaki taşıyıcısı olmak zorunda kalacaktır. Bir yandan vücudunu ve zihnini kontrol altına alan organizmayla mücadele etmeye çalışan Eddie, diğer yandan da firma sahibinin kendisini öldürmesi için görevlendirdiği insanlardan kaçmak zorunda kalacaktır.


2) İstanbul Muhafızları Ab-ı Hayat Çeşmesi

İstanbul Muhafızları Ab-ı Hayat Çeşmesi

Tür : Macera – Aksiyon  / 5 Ekim 2018

Ekranlarda yayınlanan İstanbul Muhafızları çizgi dizisinden sinemaya uyarlanmıştır. İstanbul Muhafızları çizgi dizisinin senaristi olan Aslı, yayınlanacak yeni bölümün hazırlıkları ile uğraşmaktadır. Patronu Ayşe, Gümüşçüler  Çarşısını tanıdan bir bölüm yazılmasını ister. Aslı araştırma yapmak için 72 yaşındaki Veli Dede ‘nin dükkanına gidecektir. Aslı araştırma için gittiği dükkanda kendisini büyük bir gizemin ortasında bulacak ve bunun üzerine gidecektir. Hikayeye göre, İstanbul ‘un altında saklı kalmış bir hazine yer almaktadır. Bu hazinenin sırrı ise gümüş ustalarına emanettir. Veli Dede ise bu sırrın son koruyucusudur. Hazine, altınlar, elmaslar, yakutlar gibi değerli taşlardan oluşmamaktadır. İçenlere şifa veren ve yaşlanmayı engelleyen bir hayat suyudur. Aslı, tüm bu öğrendiklerinden sonra bambaşka bir maceraya atılacaktır.


3) Aydede 

Aydede

Tür : Dram / 5 Ekim 2018

Film Ay’a gittiğini zannettiği dedesinin yanına gitmek isteyen ve bunun için bir yol arayan küçük bir çocuğun hikayesini konu alıyor. Bekir küçük yaşta babasını kaybetmiştir. Bekir’in annesi Rabia, babası İlyas ile beraber bir tuhafiye dükkanı işleterek geçinmeye çalışmaktadır. Fakat İlyas’ın ölümü herkesin hayatını derinden sarsacaktır. Bekir’in üzülmemesi için dedesinin Ay’a gittiğini ve orada Aydede olduğu söylenir. Artık Bekir’in tek bir hayali vardır, o da bisikletini alıp dedesinin yanına gitmek. Babasının ölümü üzerine maddi zorluklar çekmeye başlayan Rabia ve ailenin diğer fertleri arasında bir miras kavgası ortaya çıkar. Rabia ve ablası arasında miras kurası çekilir ve Rabia evi ve tuhafiye dükkanını kaybeder. Bu kayıpların ardından büyük bir çıkmaza girer. Kendisine  ve oğluna bakmak için sürekli yeni yollar arayan Rabia, tüm bu sorunların yanında birde platonik aşkı ile uğraşacaktır.


4) Babamın Ceketi

Babamın Ceketi

Tür : Komedi/ 5 Ekim 2018

Vizyona girmiş filmler listemizin 4.sırasında Babamın Ceketi yer alıyor. Bir süredir birlikte olan Ferhat ve Aslıhan artık evlenmek istemektedir. Fakat Ferhat bir iş sahibi değildir ve bu evlenmeleri için en büyük engeldir. Bu sırada Aslıhan ‘ın babasının kalp krizi geçirmesi içerisinde bulundukları durumu dahada çıkmaza sokar. Aslıhan ‘ın babası yaşadığı sağlık sorununun ardından Aslıhan’ ın evlenmesi için dah da baskı yapmaya başlayacaktır. Babası vefat etmeden önce kızının evliliğini görmek istemektedir. Fakat bu düğünün olabilmesi için Ferhat ‘ın bir iş ve düğün yapmak için yeterli parayı bulması gerekir. Bu süreçte Ferhat ‘ın en büyük destekçilerinden birisi babası İbrahim olacaktır. Oğlunu okutarak ona en iyi babalığı yaptığını düşünen İbrahim şimdide ona iş bulmak için çabalamaktadır. Mahalleden arkadaşı Ersin ‘in de yardımı ile iş aramaya başlayan Ferhat kendini türlü olayların içerisinde bulacaktır.


5) Johnny English Tekrar İş Başında

Johnny English Tekrar İş Başında

Tür : Komedi – Aksiyon / 5 Ekim 2018

Düzenlenen bir siber saldırının ardından bu saldırıyı düzenleyenlerin kim olduklarını ortaya çıkarmak için emekli olduğu işine geri dönen Johnny Engelish kendisini yeni maceralarda buluyor. Bu siber saldırı sonucu tüm aktif gizli ajanların kimlikleri ortaya çıkmıştır. Gizli servisin, baş hacker’ı derhal bulunmalıdır. Fakat hiç bir gelişme olmadığından gizli servis emekli olmuş olan Jonny English’i göreve çağırır. Görevi kabul eden Jonny, baş hacker’ı bulmak için işe hızlıca başlasa da zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Eksi usul yöntemlere sahip olan Jonny hacker’ı bulması için teknolojinin zorluklarını aşması gerekecektir.


6) Sokak Sınıfı

Sokak Sınıfı

Tür : Komedi / 5 Ekim 2018

Vizyona girmiş filmler listemizin 6.sırasında Sokak Sınıfı yer alıyor. Okuldan kaçan çocukları sokakta eğitmeye çalışan bir grup genç filmin konusunu oluşturuyor. Mahallenin delikanlı takımını oluşturan Rıfkı, Mahmut, Emrah ve Ömer okuma yazma bilmemektedir. Fakat onlar her ne kadar eğitim almamış olsalar da, okuldan kaçan çocukları eğitmeye karar verirler. Üstelik  bunu sokakta yaparlar. Masalar ve sıralar bulan gençler sokakta ufak bir sınıf oluştururlar. Gizlice başka bir okula giden bu gençler, o okulda öğrendikleri ne varsa kendi sınıflarındaki çocuklara anlatırlar.


7) Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi

Tür :  Korku – Komedi / 5 Ekim 2018

Hepsi birbirinden gamsız bir grup genç eğlenceli vakit geçirecekleri düşüncesi ile bir yer kiralamaya karar verirler. Ucuz bir konak bulan gençler bunun ellerine geçen bir fırsat olduğunu düşünerek hemen kiralarlar. Fakat konak pekte düşündükleri gibi değildir. Odalarında yerleştikten sonra bir araya toplanıp sohbet etmeye başlarlar. İçlerinden biri evin büyülü olduğuna dair korkunç hikayeler anlatmaya başlar. Hikayeler ilerledikçe ortamda derin bir sessizliğe bürünür.  Herkes gerilir ancak anlatılanların sadece birer hikaye olduklarını düşününce eğlenmeye devam ederler. Korku hikayeleri biraz daha ilerler ve konu tuh çağırmaya gelir. Ruh çağırmaya karar verirler ancak bu sefer işler istedikleri gibi gitmeyecektir.


Diğer yazılarımıza göz atın :

2018′ de Çıkmış IMDB Puanı Yüksek Filmler

En Çok İzlenen Yabancı Diziler (Eylül 2018)

Game Of Thrones 8 inci Sezon ! İşte çıkış zamanı. Bizleri neler bekliyor ?

 iMDB Puanı Yüksek En Yeni 2018 Filmleri

2018 ‘de Çıkmış Aksiyon  Filmleri

2018 ‘de Çıkmış IMDB Puanı Yüksek Komedi Filmleri

2018 ‘de Çıkmış IMDB Puanı Yüksek Yabancı Diziler

Muhteşem Bir Filmdi !

2018 ‘de çıkmış IMDB Puanı Yüksek Dram Filmleri

2018 de Çıkmış IMDb Puanı Yüksek Bilim Kurgu Filmleri

2018 ‘de Yeni Çıkmış Imdb Puanı Yüksek Film Önerileri

IMDB Puanı En Yüksek Yabancı Diziler0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments