Twitch Yayıncısı Elanur Kimdir?

Twitch yayıncısı Elanur kimdir sorusu hayranları tarafınca oldukça merak edilen bir konudur. Elanur Pat, Exatlon Challange’de oynayan oyuncular listesinde görülen isim olmuştur. Elanur Pat, Twitch üzerinde yayın açıp, yayın içerisinde oyunlar oynayıp takipçilerini eğlendirmektedir. Pat, RunalexX takma adı ile ilk olarak tanınmaya başlamış ve daha sonrasında sıkı bir takipçi kitlesine ulaşmıştır. Elanur Pat’ın en sevdiği oyun tarzı fps türü oyunlardır. En fazla Counter-Strkie:Global Offensive oynadığını ve onun haricinde pek fazla başka oyun oynamadığını da belirtti.Twitch Yayıncısı Elanur Kimdir? – Elanur Pat Kaç Yaşındadır ve Nerelidir?

Twitch yayıncısı Elanur kimdir

Aynı zamanda Elanur Pat’ın Web Developer ve grafik tasarım işleri ile uğraştığı da konuşulmaktadır. Elanur Pat, 30 Aralık 2000 doğumlu ve 20 yaşındadır. Pat, aslen Ordulu’dur. Twitch platformu üzerinde Pat’ın 220 bin takpçisi olduğu ve açmış olduğu yayınlar ile milyonları geçmiş görüntülemeye ulaştığı da konuşulmaktadır. 6 Mayıs 2017 yılında YouTube kanalı açmıştır ve şuanda 310 bin abonesi bulunmaktadır. Elanur Pat, yayıncılığa bir yayınında 19 Kasım 2018 yılında başladığını da belirtmişti. Aynı videoda yayıncılığa arkadaşlarının önerisi ve desteğinden başladığından belirtmiştir. Elanur’un yayınlarında ilk oynadığı oyunlar Counter-Strike 1.6 ve Grand Theft Auto SanAndreas’tır. Bu iki oyundan sonra Elanur Pat, Counter-Strike:Global Offensive oynayarak yayınlara ara vermeden devam ettirdi. Aynı zamanda yayıncılık Elanur’un asıl mesleği olmadığını ve ileriye doğru işler artarsa değişeceğini de belirtti.

Twitch Nedir?

Twitch yayıncısı Elanur kimdir

Twitch, Elanur Pat gibi birçok yayıncının en çok kullandığı e spor ya da oynadığı oyunların yayınını yapma platformudur. 2011’in Haziran ayında Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulup yayıncılara aktif hale getirmişlerdir. Twitch, her ay 43 milyon veya daha fazla izleyiciye sahip olmaktadır. Twitch’in 10 yıla yakın bir geçmişi bulunmaktadır. Bu platform ile sadece bilgisayar üzerinden yayın yapmayıp aynı zamanda da Mac, PlayStation 3, PlayStation 4 ve Xbox 360 konsollarının üzerinden de yayın yapılmasına izin vermektedir. Amerika Birleşik Devletleri merkezli olmasına rağmen her ülkede kullanılabilmektedir ve kaliteli bir yayın platformudur. Twitch’te daha çok oyuncular veya yayın yapmayı çok seven kişiler yer almaktadır aynı zamanda gün geçtikçe neredeyse bütün yayıncılar Twitch’e geçmektedir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments