Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır?

Twitch Prime Valorant dropları nasıl alınır?, Valorant oyuncuları tarafından merak edilen bir konudur. Valorant dropları, kapalı beta sürümünde iken asıl işe yaramaktadır. Kapalı betaya girebilmek için drop gerekmektedir. Valorant dropları düşürmek için Twitch chatinden “drooop” yazılması şans arttırmamaktadır. Dropları düşürebilmek için ilk olarak Valorant hesabı ve Twitch hesabına giriş yapılmalıdır, eğer ki hesap yok ise hesap oluşturulmalıdır. Valorant’ın resmi sitesinde ki işlemler bittikten sonra Twitch üzerinden bazı yayınların başlığının altında “Droplar etkinleştirildi.” diye bir mesaj olacaktır. Bu yazının yazıldığı kanalları izleyerek Valorant dropları düşürmek kolaylaşmaktadır.Twitch Prime Valorant Dropları Nasıl Alınır? – Hızlı Düşürme Taktikleri Nelerdir?

Twitch Prime Valorant dropları nasıl alınır?

Opera, Firefox, Google Chrome veya daha farklı internet tarayıcılarından Twitch üzerine birçok sekme açılarak drop düşürme şansı artmaktadır. Twitch hesapları ile Riot Games’te ki hesapların bağlı olması da bu konuda oldukça önemlidir. Riot Games hesapları bağlandığında yapılan işlemler birtek Twitch üzerinden gerekli olan yayınları izlemek olacaktır. Yayınların hepsini izlemekte her türlü internet hızını düşürecek ve droplar düştüğü zamanlarda sesler daha gecikmeli gelecektir, bu sebeple bütün yayınların açık olduğu internet tarayıcılarını 160p kalitede izlenebilmektedir böylece kasma donma olmayacak ve droplar ne zaman düştüğü anlaşılacaktır. Drop düşürme şansıda oldukça fazla bir şekilde artacaktır. Bu durumda en önemli etken iste Riot Games hesabının tek bir Twitch hesabı ile bağlı olmasıdır. Bu taktikler ile hem droplar hızlı bir şekilde düşecek hemde chat “drop düş artık” gibi cümleler ile kirlenmeyecektir.

Valorant Dropları Düştüğü Nasıl Anlaşılır?

Twitch Prime Valorant dropları nasıl alınır?

Valorant’ta kapalı betaya giriş hakkı kazanıldığı yani drop düştüğü ilk olarak Twitch platformu üzerinden belli olmaktadır. Twitch üzerinden “Bildirimler” sekmesine tıklayarak droplar hakkında bilgilendirme buradan geçilecektir. Droplar düştüğünde ve Twitch üzerinden bildirim geçildiğinde “Bildirimler” bölümünde bir link olacaktır. Bu link ile oyunun indirilip, kurulması ve daha sonrasında ise oyuna girilip oynanmasını sağlamaktadır. Kapalı beta oyuncusu her zaman normal oyunculara göre daha üst seviyelerde olmaktadır. Riot Games’in resmi sitesinden hesaba giriş yapılarak belirli bir mesaj alınacaktır ve bu mesajda, “Kapalı betaya girmeye hak kazandınız!” yazmaktadır.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments