The Sims Nedir? – Kim Tarafından Kurulmuştur?

The Sims nedir gibi sorular genel olarak, oyun türlerini öğrenmek isteyenler tarafınca sorulmakta ve aratılmaktadır. The Sims, genel olarak kız oyuncuların fakat son zamanlarda erkeklerin oynadığı bir oyun türü olmuştur. The Sims, oyunculara bırakılan aslen roleplay yani gerçek hayat oyunu denilebilmektedir. Oyuncular tarafından yönetilen bir karakter ve bu karakterin hayatı oyunun amaçları arasında en baştadır. Para hilesi gibi oldukça fazla bir hile çeşidi bulunmaktadır. The Sims, 4 Şubat 2000 yılında oyun piyasasına sürüldü.The Sims Nedir? Hangi Firma Geliştirmiştir?

The Sims, Maxis tarafınca geliştirilen, Electronic Arts tarafından yayımlanan bir oyundur. Oyunun yayımlanmasıyla birlikte oyuncu kitlesinin de direkt indirip, oynamaya başlaması bir olmuştur. Oyuncular oyunda diledikleri gibi ev inşa edebilir, karakterlerin hayatına yön verebilir. Yaşam simülasyonu olarak piyasaya sürülen Sims’in, oldukça fazla sürümleri mevcuttur. Oyuncuların en çok beğenerek oynadığı sürümü, son sürümü Sims 4 olmuştur. Karakter sokaktan geçen birine aşık olabilir, o kişiyle evlenebilir, işe gidebilir, parti verebilir ve daha fazlası oyunun içerisinde mevcuttur. Tamamıyla gerçek hayata uyarlanmış, yaşam simülasyonu olarak geçmektedir. Dezavantajı ise oyunun çevrim içi versiyonu bulunmamasıdır. Electronic Arts, birçok oyuncuyu Sims ile beraber üzerine çekti. Oyunun serisi aşırı derecede beğenildi, dünyada ki en iyi yaşam simülasyon oyunu olarak seçilen oyundur.Eklenti Paketleri Mevcut Mudur?

The Sims nedir

The Sims’e ait bir sürü eklenti paketi, DLC’si mevcuttur. Birçok oyuncu bunları oyuna ekleyerek daha güzel bir görünüm ve daha güzel bir oynanış elde etmektedir. Yeni eklentiler ile oyuna bebek, bebek arabası, farklı mutfak malzemeleri, arabalar, yeni senaryolar, yeni komşular, yeni ev eşyaları gibi birçok şey eklenebilmektedir. Bunlar oyunu daha güzel hale çevirmekte ve oyun daha kaliteli bir hale bürünmektedir. Oyunda ki değişiklikler birçok kişide daha farklı görünüm, daha farklı eğlence ve daha fazla bir kalite görülmektedir. Oyuncuların yapmış olduğu evler arkadaşlar arasında da karşılaştırılmaktadır. The Sims hakkında son zamanlarda söylenen fakat gerçekliği de Electronic Arts tarafınca doğrulanan, bir süre ortalıkta görülemeyeceğini bildirmişti. The Sims’in yeni sürümleri bir süre olmayacak ve bir süre The Sims 4’e de güncelleme gelmeyeceği bildirilen bir konudur.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments