Son Dönemlerin Popüler Yabancı Dizileri

Son Dönemlerin Popüler Yabancı Dizileri izlemek istiyor ve hangisinden başlayacağınıza karar vermiyorsanız üzülmeyin. Sizler için popüler dizileri ve içeriklerini sizler için derledik böylece diziler hakkında daha kolay bilgi sahibi olacaksınız.

1)Breaking Bad IMDb:9.5

Son Dönemlerin Popüler Yabancı Dizileri

Türkiye’de biraz geç keşfedilmiş olsa bile dünya da kimilerine göre 2008-2013 yıllarının en iyi dizisi olarak nitelendirilmiştir. Popüler dizilerin başında yer almaktadır. Her sezonunda yüksek reytinglere ulaşmayı başarmıştır. Kanser olan bir kimya öğretmeninin para kazanmak için uyuşturucu yapımına başlar ve öğrencisi Jesse ile maceralara atılır. Dizi başlarda çok sıkıcı gibi gözükür ama  muhteşem kurguya sahip olduğundan ilerleyen bölümlerde acayip bir hal almaya başlayacaktır. Popüler dizi yayımlandığı yıllarda 2 kez Altın Küre ödüllerine ve 16 kez Emmy ödüllerine sahip olmuştur.2)La Casa De Papel IMDb:8.7

İspanyollar tarafından ortaya çıkarılmış en güzel dizilerdendir. 2017′ de yayımlanmasından kısa süre sonra dünyada popüler dizi olarak anılmaya başlanmıştır. Klasik soygun hikayesinin yanı sıra muhteşem bir suç dizisidir. Dizi de birden çok karakter yer alsa bile her birinin bakışı , görevi ve davranışlarına ait anlamları anlamının yöntemleri var. Profesör lakaplı bir kişi yıllar boyunca bir soygun tasarlar ve bunun için bir ekip kurar. Bu ekibin amacı İspanyol  Kraliyet Darphanesini soymaktır. Profesör 5 ay boyunca ekibe eğitim verir. Ekipte yer alan bireylerin isimleri şehirlerden oluşmaktadır.Berlin, Tokyo, Rio, Denver, Moskova, Oslo, Helsinki ve Nairobi hikayenin kahramanları… Hala devam etmekte olan dizi her sezonda ağzınızı açık bırakmaya yetiyor.

3)Son Dönemlerin Popüler Yabancı Dizileri-  The Outsider IMDb:8.7

Son Dönemlerin Popüler Yabancı Dizileri, arasında yer alan The Outsider 2020 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Kısa sürede dünyada popüler diziler arasında yer alırken ülkemizdede son zamanlar en çok izlenen diziler arasında yer alamaya başlamıştır. 11 yaşında çok kötü şekilde katledilen çocuğun cesedinin parkta bulunmasıyla dizi başlar. Görgü tanıdıkları ve cesedin üzerinde bulunan bulgular, tek bir kişiyi işaret eder. Bu kişi koçluk ve  İngilizce öğretmenliği yaparken aynı zamanda hem iyi bir aileye sahip olan Terry Maitland’dır.  Terry’i herkesin olduğu ortamda soruşturma şefi tutuklar. Terry suçsuz olduğunu söylese de dava aleyhinde sürmektedir.Terrry’in anlattıkları ve polislerin  çalışmaları aynı olunca davanın seyri değişmeye başlamıştır.
 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments