Rüyada Karga Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada karga görmek düşman ya da bir rakibin ortaya çıkması olarak tabir edilir. Aynı zamanda rüya sahibini kıskanan, sevmeyen ve başarılarını çekemeyen kişilerin habercisidir. Kargalar rüyalarda görüldüklerinde dost gibi görünen ancak özünde düşman olan kişileri de haber vermektedir.  Bu kişiler ne kadar dost gibi görünseler de içten içe düşmanlık ve kötü düşünceler beslemektedirler. Rüya sahibini seviyormuş gibi görünseler dahi arkasından kuyusunu kazarlar.

Kendisini sevecen olarak gösteren bu gizli düşman rüya sahibinin arkasından sürekli dedikodusunu yapar ve onu zayıf bir anında yakalamak için sürekli bekler. Kimi rüyalarda ise kargalar, ne konuştuğunu bilmeyen, densiz, hilebaz ya da haram mal yiyen insanlara işaret eder. Kimi rüya yorumcularına göre ise kargalar kişinin ailesinden ve vatanından ayrılmasına işaret etmektedir.

Genel anlamda rüyada kargaları görmek hayırlı şeylerle yorumlanmaz. Sinsilik ya da dost görünümlü düşmanların işaretçisidir. Kargaların yüz yıllar boyu gerek renkleri gerekse görüntüleri ile sahip oldukları kötü ünler rüyalara da yansımıştır. Eğer rüyaların size gelecekten haberler getirdiğine inanıyorsanız karga gördükten sonra etrafınızdaki insanlara daha temkinli yaklaşmalısınız.Rüyada Karga Sesi Duymak

Rüyalarda duyulan karga sesleri, rüya sahibinin etrafındaki yanlış telkin verenlere işarettir. Bu kişiler rüya sahibini yanlış işler yapmaya yönlendirecek ve rüya sahibi bu nedenle mal ya da para kaybedecektir.

Rüyada Ölü Karga Görmek

Ölü kargalar hiç bir zaman iyiye yorumlanmaz. Genel anlamda rüya yorumcularına göre ölmüş kargalar kişinin gurbette son nefesini vereceğinin habercisidir.

Kargaları Sürü Halinde Görmek

Sürü halinde görülen kargalar, rüya sahibinin etrafında çok konuşan ancak konuştuklarının altında hiç bir anlam yatmayan kişilere işaret eder. Rüya sahibinin etrafındaki bu kişiler her konuda bir fikir yürütürler ancak bu fikirlerin gerçeklik payı oldukça azdır.Rüyada Kargayı Öldürmek

Kargayı herhangi bir şekilde öldürmek, helal olup olmadığı kesin olmayan bir kazanca işaret eder. Buna bağlı olarak da mal ve para kaybının getiriği zorlukların habercisidir.

Rüyada bir karga ile konuşmak

Rüyada karga ile konuşmak iyiye yorumlanır. Ağlanılan günlerin geride kaldığının ve mutlu günlerin geleceğinin habercisidir. Rüya sahibinin dertlerini geride bırakacağına ve rahata ulaşacağına işaret eder.

  

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments