Rüyada Hamile Görmek

Rüyada hamile görmek, rüyanın görülme şekline göre değişik şekillerde yorumlanabilir. Ayrıca kadınsanız iyi şekilde yorumlanırken erkekler için ise olumsuz olarak yorumlanabilir. Kadınlar rüyalarında hamile olduğunu görmesi mala, zenginliğe ve mutluluğu anlatır. Erkek ise rüya sahibi sıkıntıya düşeceğini işaret eder. Erkekseniz rüyanız da kendi eşinizi hamile olarak görmeniz mal sahibi olacağını veya başka bir kadının hamile olarak görmesi zorluklara ve kedere işaret eder. Bekar kadınların rüyalarında kendisini hamile olarak görmesi kısmete yorumlanır. Ayrıca kadın ya da erkek fark etmeksizin rüya sahibi karnı ne kadar büyük ise o kadar mal sahibi olacağının da belirtisidir. Görülme şekillerine  göre de değişik şekillerde yorumlanır.
Rüyada Hamile Arkadaşı Görmek

Rüyada hamile görülen kişiyi tanıyorsanız görülen kişinin bebeği olacağına ve ileride büyüyen çocuklarının iyilik dolu olacağı anlamına gelir. Rüyada görülen hamile kişiye yardımlarda bulunacağınıza ve o kişide sizin yardımlarınızı karşılıksız bırakmayacağı anlamına gelir. Arkadaşınızın kısa sürede bütün sorunlarının sona ereceğine, sıkıntılarını geri bırakacağı ve refah seviyesi yüksek hayat süreceği anlamına gelir.Rüyada Hamile Hayvan Görmek

Hayvan türüne göre değişse de rüya sahibinin çevresinde yardıma ihtiyaç olan bir kişiye yardım edeceği ve onun ihtiyaçlarını gidereceği anlamına gelir. Hamile bir hayvan rüyada yardım ihtiyacı olan insanları temsil eder.

Rüyada Hamile Birini Görmek

Rüyada hamile gördüğünüz kişi tanıdık değilse güzele ve refaha ulaşacağınız anlamına gelir. Yakın çevreden güzel haberler alacağınızı ve bu haberlerden sizin de çok mutlu olacağınızın anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekar ise hayırlı kısmet bulacağına, evli ise ailesi ile çok mutlu bir hayat geçireceğini gösterir. Uzun zamandan beri maddi sıkıntı çeken birisi iseniz borçlarınızdan kurtulacağının anlamına gelir.

Rüyada Hamile Gelin Görmek

Rüyanız ticaret hayata ve akademik hayata işaret eder. Uzun zamandan beri uğraşılan veya askıya alınan projelerin iyi bir şekilde sonuçlanacağı anlamına gelir. Ticari olarak ise bol kazançlar sağlayacağının anlamına gelir. Evlilik teklifi alacağına ve sıkıntılarının kaybolacağı anlamına gelir. iyi günlerin yakında olacağı emeklerinizin karşılığını alacağınızın ve mutlu olacağınız anlamına gelir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments