Rüyada At Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada at görmek güzel şeylerin habercisidir. Çok hayırlı ve iyi işlere işaret etmektedir. Rüya sahibinin gördüğü at onun kazanacağı zaferlere işaret eder. Rüya sahibi yakın zamanda işinde terfi edecek yada daha fazla kazanç elde etmeye başlayacaktır. At aynı zamanda yol anlamına gelmektedir. Eğer rüyada görülen at beyaz renkli ise rüya sahibi rakiplerine karşı galibiyet kazanacaktır. Eğer rüyada ki at siyah ise bu liderliğe, yöneticiliğe ve dünya malına işaret eder.

Hamile yada yakın zamanda doğum bekleyen birisi rüyasında at bindiğini görürse bebeğinin erkek olacağı söylenir. Rüyada kırmızı bir kısrak varsa bu yerinde duramayan ama dini anlamda inancı yüksek bir kadının habercisidir. Rüyada görülen at melez ise buda kıdem ve onura işaret eder.Rüyada At Görmek Nasıl Yorumlanır ?

At genel olarak bakıldığında makama, rütbeye, kazanca yada dünya malına işaret etmektedir. Rüyada görülen at peşinde  hayırlı işler getirir. Ancak bazı durumlarda bir takım engellerle karşılaşılabilir. Bu durumlarda inancınızı ve hevesinizi kaybetmeden isteğiniz doğrultusunda hareket etmeye devam etmelisiniz. Bütün engelleri kendi inancınızla aşabilirsiniz. Rüyada görülen at bunların habercisidir. Rüyamda at gördüm hayırlı şeyler gelecek demekle olmaz. Hayırlı şeyler fark etmek, onların peşinden gitmek gerekir. Rüyanızda at gördüyseniz fırsatlara karşı daha açık olmaya çalışın. Etrafınıza daha dikkatli bakın ve imkanları yakalamaya çalışın. Önünüze çıkan fırsatları sizden başkası fark edip değerlendiremez. Bu yüzden daha açık gözlü olmalı ve isteklerinizin peşini bırakmamalısınız.

Karşınıza çıkan engelleri ancak sizin inancınız ve iradeniz aşabilir. Olumsuzlukların aşılması için sadece sabırlı davranmalı ve istemekten vazgeçmemelisiniz. Rüya sahibinin rüyasında gördüğü at bu engellerin en olumlu şekilde çözüme kavuşacağına işarettir.Rüyada Ata Binmek

Eğer ata binmeyen birisi rüyasında ata bindiğini görüyorsa, mesleğinde göstermiş olduğu çabalardan dolayı üstün başarılar elde edeceğine ve terfi alacağına işaret eder. Rüya sahibinin ata binmesi aynı zamanda uzun bir yola gideceğine de işarettir.

Rüyada Attan İnmek

Rüyada ata binmek ne kadar hayırlı ise attan inmekte o kadar kötüdür. Rüya sahibi rüyasında attan indiğini görüyorsa, sıkıntıyla, engellerle ve bir takım zorluklarla karşılaşacaktır. Bunlara kendini hazırlaması ve sabırlı olması gerekir.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyada beyaz at görmek kısmete işarettir. Eğer rüya sahibi sevdiğinden uzaktaysa, yakın zamanda sevdiğine kavuşacaktır. Rüya sahibi bekarsa, çok yakın bir zamanda kalbinde yeni bir aşkın başlayacağına ve bu kişiye tüm kalbi ile bağlanacağına işaret eder.Rüyada At Sürüsü Görmek

Rüyasında at sürüsü gören rüya sahibinin manevi duyguları yükselecektir ve kısmetleri açılacaktır. Etrafında onu beğenen ve takdir eden insanların sayısı artacaktır. Olumsuz giden tüm işleri yoluna girecektir. Başındaki belalar, uğursuzluklar ve kötülükler kaybolacaktır.

Rüyada At Sevmek

Rüyasında at seven rüya sahibi çok yakında hayallerine, ideallerine ve hedeflerine kavuşacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi isteklerine sıkı sıkıya bağlıdır ve ne olursa olsun isteklerinden vazgeçmeyecektir. En zor zamanlarında dahi umudunu yitirmeyecek ve kararlı olacaktır. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments