Rüyada Adres Aramak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada adres aramak , rüyayı gören kişinin çaresiz durumlarda kalacağının, yalnız olarak zorluklarla mücadele etmek zorunda olacağına bu durumda kendisine çok ağır geleceğinin habercisidir. Yalnız başına atlatması çok zor olan ve altından kalkılması zor işler ile mücadele edileceğinin işareti olarak yorumlanır. Bu rüya maddi kayıplar yaşanacağının da habercisidir. Bu zorlu süreç zaman içerisinde geçecektir. Ancak zaararları uzun zaman kalıcı olacaktır.Rüyada Adres Aramak ve Birine Yol Sormak

Rüyada yol sormak, rüya sahibinin içinden çıkamayacağı ve kafasını kemirip duran bir olayın içinde yer alacağına işarettir. Rüya sahibi içerisinde bulunduğu durum hakkında tecrübesi olan kişilerden yardım istemelidir. Bu kişilerin verdiği öğütlere uymalıdır. Aynı zamanda rüyayı gören kişi telkine ihityaç duyacaktır. Rüya sahibi bu telkilere önem vermeli ve tecrübeli kişilere danıştığında aldığı öğütleri göz önünde bulundurarak hareket etmelidir.

Rüyada Yol Tarifi Almak

Rüyada yol tarifi almak, rüya sahibinin aklında bazı soru işaretleri bulunduğuna, bunlardan kurtulmak için bazı yollar ve çareler aradığına ancak bu durumun üsründen bir türlü kalkamadığına işaret eder. Rüya sahibi bu durumdan ancak birilerinin ona destek vermesi sayesinde kurtulacaktır.Rüyada Yol Tarifi Vermek

Bir kişi rüyasnında birine yol tarifi veriyorsa, rüyayı gören kişi çevresindeki insanların övgü dolu ve gurur verici sözleerini duyacaktır. Onların ssvgisini kazanacak bazı davranışlarda bulunacak ve en çok da ailesini mutlu edecektir. Bu rüya, rüya sahibi için oldukça hayırlı ve mutluluk verici haberleri getirir. 

Rüyada Adres Aramak ve İz Sürmek

Rüyada iz sürmek, namus ve haya kavramlarına önem veren, karşısına kim çıkarsa çıksın öncelikle bu değerlerin olup oladığını kontrol eden ve ondan sonra dostluk kuran bir kişinin varlığı olarak yorumlanır. Bu kişi yeni edinilecek bir dost ya da tanışılmış ama derinlemesine bilinmeyen bir kişi olabilir.

Rüyada Birini Takip Etmek

Rüyada birini takip etmek, onun hakkında bilgi toplamak ve kişinin hal, hareketlerine bakarak karakterini analiz etmeye yorumlanır. Bu kişinin kötü alışkanlıklarının olup olmadığı rüya sahibini ilgilendirecektir. Rüya sahibi, çevresindeki kişileri özenle seçer ve yakınlık kurmadan onlara belirli testler uygular.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments