Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada adet olduğunu görmek, zorluk ve zahmet çekmeye yorumlanır. Rüya sahibinin düzeni bozulur ve her şey normalden daha kötü bir hal alır. Hayatında karmaşa ve kavga ortaya çıkar. Bunlar da korku doğurur diye yorumlanır. Genellikle bu rüya hayırlı şeylere yorumlanmaz. Bazı rüya yorumcularına göre malın ve paranın azalmasıdır. Rüya sahibi zamanla tehlikeli işlerin içinde yer alacaktır. Doğru yoldan sapmaktır. 

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyasında adet olduğunu gören rüya sahibi, ahlaksız ve günaha sebep olacak işlere bulaşacaktır. Hayatına ve aldığı kararlara dikkat etmesi gerekir. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı dinden uzaklaşmak ve hak yolunu terk etmek olarak yorumlanır. Rüya sahibi bu rüyayı gördükten sonra dikkat etmelidir. Hayatında olan değişimlere dikkat ederek doğru yolun peşini bırakmamalıdır. İnancını kalbinde yükseltecek işlerde bulunmalıdır.

Rüyada Yaşlı Birinin Adet Olduğunu Görmek

Yaşlı birinin rüyasında adet olduğunu görmesi kötü bir haber alacağına işarettir. Aldığı kötü haber hem rüya sahibini hemde çevresindekileri üzecektir. Rüya sahibi alacağı haberle derinden sarsılacaktır. Buna bağlı olarak çevresinde yaşayacağı üzüntü ve hayatında yaşayacağı gelişmeler mutsuzluk getirecektir. 

Rüyada Hamile Kadının Adet Olması

Rüyasında hamile olan birinin adet olması bir bebek habercisidir. Rüya sahibi ister erkek  ister kadın olsun yakın zamanda bir bebek sahibi olacaktır. Alacağı bu haber sayesinde rüya sahibi çok mutlu olacaktır. Evladına sahip olmak için heyecanlanacak ve kendisini her zaman mutlu hissedecektir.

Rüyada Erkek Birinin Adet Olması

Rüyasında adet olduğunu gören erkek doğru yoldan sapacaktır diye yorumlanır. Bu rüya zina yapmaya ve günaha girmeye işarettir. Rüya sahibinin yoldan sapmaması için nefsine hakim olması gerekir. Günaha girmemek için kendi yolundan sapmamalı ve dua etmelidir.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

Rüyasında karın ağrısı çeken kişi malını veya parasını helal olmayan yollarla harcayacaktır diye yorumlanır. Bu harcamalar sayesinde maddi zarara uğrayacak ve bu olaylar sonucunda çok üzülecektir. Rüyasında adet olmasından dolayı çektiği karın ağrısını gören kimse harcamalarına dikkate etmeli ve helal yollara yönelmelidir. Yakın zamanda harcamalarını nelere yönelttiğine dikkat etmelidir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments