Rüyada Adam Dövmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada adam dövmek, rüya sahibinin iş ya da aile hayatında söylenmemesi gereken bir şeyleri gereksiz ve ilgisiz kişilere söyleyeceğine yorumlanır. Bu kişilerinde bu olayı ve duyduklarını başkalarına anlatacak ve ortalık karışacaktır. Bu şekilde istenmeyen olaylar yaşanacaktır. Bu durumdan korunmak için dikkatli olunmasını gerekir. Söylenmemesi gereken şeyleri ya da tutulması gereken sırları her zaman rüya sahibi aklında tutmalıdır. Bunun yanında sadece güvendiği insanlara kendisini açmalıdır. Söyleyeceği ve anlatacağı şeyler kendisini üzeceği kadar çevresini de üzecektir. Hem kendisinin hemde çevresindeki sevdiklerinin iyiliği için bir süre ağzında çıkanlara dikkat etmelidir. Söylediği tek bir kelime bile geri dönülmez sonuçlar doğurabilir. 

Rüyada Adam Dövmek  Ve Zarar Vermek

Rüya sahibi, iş, sosyal yaşamında ya da aile hayatında ağzından  kaçıracağı bir şey yüzünden çok büyük bir sıkıntıya girecektir. Bunun yüzünde  çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapacaktır. Bu yüzden daha temkinli ve dikkatli olmalıdır. Rüya sahibi konuşmadan önce birkaç kere düşünmelidir. Biri hakkında söyleyeceği bir söz veya ağzından kaçıracağı bir kelime ciddi zararlar verebilir. Bu yüzden bu rüyayı gören kimse söylediklerine en azından bir süre dikkat etmelidir. Hem kendisini hemde çevresini üzmemek için en doğru hareket bu olacaktır.

Rüyada Adam Dövüldüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, kendisine ve ailesine ya da iş hayatında ona çok büyük yardımları dokunmuş olan birine çok büyük dualar edeceğine yorumlanır. Bu kişi rüya sahibine çok destek olmuş ve onu çok seven biridir. Rüya sahibi ona destek olan kişinin başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracaktır. Aynı zamanda rüya sahibi her zaman şükredecektir.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyada dövülen kişi, çok iyi ve çok güzel olaylar ile karşılaşacaktır. Sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacaktır diye yorumlanır. Bunların yanında döven kişi kendisine yardım eli uzatacak ve zor anında yanında olacaktır. Dövülen kişi döven kişi sayesinde sorunlarına çözüm bulabilir ve dertlerinden kurtulabilir. Bunun yanından bu kişinin çözemeyeceği sorunlar da kendiliğinden çözüme kavuşacak ve hayatına dertlerinden arınmış bir şekilde devam edecektir. 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments