Rüyada Ada Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada ada görmek, çevresinde görülenlere göre farklı anlamlara gelir. Bazen mutluluk bazense sıkıntı olarak yorumlanabilir. Kimi yorumculara göre hayırlı ve güzel evlilik, mutluluk ve olumlu aile ilişkileridir. Ancak kimi yorumculara göre ise zorluk, kıtlık, yokluk ve hastalıkların habercisidir. Rüyanın hangi anlama geldiğini bilmek için nasıl görüldüğünü ve rüyada nelere rastlandığını bilmek gerekir. Ancak genel olarak rüyada içinde bulunulan durumun olumlu ya da olumsuz olması rüyanın anlamını ortaya çıkarır. 

Rüyada Ada ve Deniz Görmek

Rüyasında ada ve deniz gören rüya sahibi kendisine yakın olan bir kişi ile küçükte olsa bir fikir ayrılığına düşecektir. Bu fikir ayrılığı yüzünden aralarında ağız dalaşı yaşanabilir. Fakat bu durum bir küslük ya da ayrılık ile sonuçlanmayacaktır. Kısa sürede sorun çözülecek ve bu kişi ile rüya sahibinin arası eskisi gibi olacaktır. 

Rüyada Adada Olduğunu Görmek

Rüyasında bir adada olduğunu gören rüya sahibinin eli açıktır. Kişi yakın zamanda zor durumda kalmış bir yakınına maddi anlamda yarım etme gereksinimi duyabilir. Yaptığı bu yardım sayesinde kendisini daha mutlu hissedecektir.

Rüyada Ada Görmek Ve Mahsur Kalmak

Rüyasında bir adada mahsur kaldığını gören kimse yakın zamanda maddi sıkıntılarından kurtulacaktır. Bu rüya, rüya sahibinin yeni bir işe başlamasına veya maaşına zam almasına yorumlanır. Aldığı zam ya da başladığı yeni iş rüya sahibinin daha rahat bir hayat yaşamasına vesile olacaktır. Dertleri ya da sıkıntıları kenara bırakacak, maddi sorunlarını kökünden çözecek ve hak ederek kazandığı para ile mutlu olacaktır.

Rüyada Issız Adaya Düşmek

Rüyasında ıssız bir adaya düştüğünü gören rüya sahibi gerçek hayatta çok para kazanacak ve bu sayede arasının bozuk olduğu insanlarla dahi arası düzelecektir diye yorumlanır. Elde ettiği bu para sayesinde bir anda etrafındaki insanlar çoğalacak ve onunla yakın ilişkiler kurmaya çalışacaklardır.  Rüya sahibi bu konuda dikkatli olmalı ve çevresindeki insanlara temkinli yaklaşmalıdır. Çevresindeki insanların onun iyiliğini mi istediğini yoksa sadece parası olduğu için onun yanında mı durduklarını iyi ayırt etmesi gerekir. Aksi taktirde para ile kazanılan dostluklar kötü sonuçlar doğurur.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments