Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada acı çekmek, genelde tam tersi şekilde yorumlanır. Usta rüya yorumcuları bu rüyanın çok hayırlı bir rüya olduğunu düşünmektedirler. Rüyasında acı çeken rüya sahibi gerçek hayatta ferahlığa erişecektir. Rüya sahibi gerçek hayatında huzura kavuşacak, müjdeli haberler alacak ve sürpriz gelişmeler yaşayacak ve mutlu olacak durumlar yaşayacaktır. Yeni kararlar alarak bu kadarlar dolayısı ile rüya sahibi mutlu olacaktır. Aldığı her yeni karar hayatına olumlu gelişmeler katacaktır. Bu gelişmelerde yeni mutluluklar doğuracaktır. 

Acı çekmek rüyayı gören kişinin dertleri yüzünden yaşadığı üzüntülerin son bulacağına işarettir. Rüya sahibi geçmişte yaşadığı kötü günleri unutacaktır. Rüya sahibi kötü günlerini geride bırakacak belli adımlar atacaktır ve sonuçları mutlu olacaktır. Kötü günleri tamamen son bulacak ve yarınlar daha umutla bakacaktır. Genel olarak bakıldığında rüyada acı çekmek gerçek hayatta rahatlık ve mutluluk getirecektir. Bu yüzden rüyasında acı çeken kimse içini ferah tutmalıdır.Rüyada Acı Çekmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada bir yerinde acı hisseden rüya sahibinin çevresindeki kişilere dikkat etmesi gerekir. Yakın zamanda tanığı insanlara dost gözüyle bakmamalı ve kendisini kaptırmamalıdır. Rüyasında vücudunun bir yerinde acı hisseden kimse etrafında yeni tanıdığı insanlara dikkatle yaklaşmalıdır. Eğer kendisini yeni tanıdığı insanlara kaptırır ve henüz tam anlamıyla karşısındaki insanı tanımadan ona dost gözü ile bakarsa rüya sahibinin canı yanacak olarak yorumlanır.

Rüyada Baş Ağrısı Çekmek

Rüyada baş ağrısı çektiğini gören kimse hatalı ve yanlış işler yapacaktır. Ettiği kötü sözler yüzünden kendini zor duruma düşürecektir. Rüya sahibi yaptığı hatadan sonra sorunları düzeltmeye çalışacaktır. Yaptığı hataları telafi etmek için çaba harcayacak ancak bunlarla uğraşırken yorulacaktır. Rüyada baş ağrısı çekmek düşünmeden edilen sözler ve atılan adımlarla zarar görmeye işarettir. Aynı zamanda bu görülen zararın telafisi için çabalama gerektirir.

Rüyada Vücudunda Yara Görmek

Rüya sahibi rüyasında vücudunda yaralar olduğunu görüyorsa bu rüya sahibinin yanlış yollara gireceğine işarettir. Rüya sahibi günaha girmekten korkmayacaktır. Allah katındaki yerinden vazgeçmeyi düşünecektir. Bunların yanında vücudunda yaralar gören kimse yalan işlere bulaşacaktır diye yorumlanır.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments