Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ne Anlama Gelir ?

Rüyada abdest aldığını görmek, rüya sahibinin hayırlı ve güzel işlerde yer alacağına işarettir. Aynı zamanda bu rüya Maneviyata yöneleceğine ve kısa sürede tüm istek ve beklentilerinin gerçek olacağına yorumlanır. Abdest almak insanı maddi ve manevi kirlerden temizler. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse gerçek hayatındaki kötülüklerden ve ona zarar vermek isteyen insanlardan uzaklaşır. 

Rüya sahibi rüyasında abdest aldığını görüyorsa yakın zamanda gönlünü temizleyerek kendisini tamamen doğru yola yöneltecektir. Rüyasında tam ve güzel abdest aldığını gören kimse her anlamda mutlu ve huzurlu bir hayat yaşar. Bu rüya maddi ve manevi sorunların çözüm bulacağına işarettir. Ancak rüya sahibi rüyasında yarım abdest alıyorsa, sevaplarının yanında günah da işleyeceğine ve bazı isteklerine ulaşamayacağına işarettir.Rüyada Abdest Aldığını Görmek Ve Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kıldığını gören kişi, güzel ahlaklı ve karakteri sağlam biridir. Rüya sahibi rüyasında abdest alıp namaz kılıyorsa, Allah katında güzel bir yere sahiptir ve karakteri ile herkesin ilgi ve sevgisini çekmektedir diye yorumlanır. Rüyasında Allah rızası için abdest alıp namaz kılan kişi hem bu dünyada hemde ahirette mutlu olur. Aynı zamanda böyle bir rüya gören kimse parlak bir geleceğe ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder. Her anlamda güzel bir hayat yaşamak olarak yorumlanır. Rüya sahibi doğru yolda ilerlemeli ve hayırlı işlere vesile olmalıdır. Bu rüya her zaman için iyiye yorumlanır.Rüyada Abdest Almadan Namaz Kılmak

Rüya sahibi rüyasında abdest almadan namaz kılıyorsa bu, yanlış yollarda ilerlemeye ve kendisine faydası olmayan insanlarla birlikte olacağına işaret eder. Rüya sahibi kendisine faydası olmayan bu insanlarla yanlış işlere bulaşacaktır. Rüyasında abdest almadan yapmaması gereken bir şeyi yapan kimse dünya hayatında umduğunu bulamaz ve istediklerine kavuşamaz.

Kimi yorumculara göre ise böyle bir rüya görmek herhangi bir belaya maruz kalmaktır. Böyle bir rüya gören kimse maneviyatını yükseltecek işlere girişmeli ve kalbini doyuracak işlerde bulunmalıdır. Kendisine bela getirecek insanlardan uzaklaşmalı veya etrafında böyle insanların olduğunu fark etmek için gözlerini dört açmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments