PUBG Mobile ‘a Yepyeni Güncelleme : İşte Tüm Yenilikler

PC de hatırı sayılır derecede insanı etkisi altına alan PUBG ‘nin mobil versiyonu da hızla gelişmeye devam ediyor. PUBG Mobile Android ve İOS ‘ta  da bir çok insanın etkisi altına almış durumda. Kitlesi ve sevenleri giderek artıyor. Son güncelleme ile Mobil PUBG ‘ye eklenen son mod olan War PC deki versiyonunun birebir aynısı.PUBG MOBİLE SON GÜNCELLEME
PUBG

Bu modda oyunun başında oyuncular iki veya daha fazla takıma ayrılarak haritanın küçük bir bölgesine hapsediliyorlar. Team Deatmatch diyebileceğimiz bu mod ikili ya da dörtlü takımlar halinde oynanıyor.Mobil PUBG’dE ki diğer modların aksine bu modda öldüğünüz anda maçın sonuna dek tekrar spawn oluyorsunuz.
Maçın kazanılması için bir takımın en az 200 skora erişmesi gerekiyor. Klasik PUBG’den farklı olarak burada saklanmaya ya da gizliliğe gerek kalmıyor haliyle. Hiç durmadan savaşıyor ve gerekli skoru elde etmeye çalışıyorsunuz.

PUBG Mobile’a Neler Eklendi ?

Bu son güncelleme ile sadece bu mod eklenmedi. PUBG Mobile ‘ın 0.7 sürümünde oyuna bir çok yeni nişangah ve kabza eklendi. Bunların yanında ek olarak SLR silahı da bu güncelleme ile oyuna eklenmiş oldu. Mobil PUBG’nin yeni sürümünü mutlaka denemelisiniz.

PUBG MOBİLE SON GÜNCELLEME
PUBG MOBİLE SON GÜNCELLEME

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments