PlayStation mı Oyuncu Bilgisayarları mı?

PlayStation mı oyuncu bilgisayarları mı sorusunun cevabı çok nettir, bu konuda tabii ki PlayStation seçilmelidir. Yeni çıkan oyunların hemen hemen hepsi ilk olarak PlayStation’a çıkmasıyla birlikte ilk oyuncularından olmakta özel bir oyuncu gibi duygu sağlamaktadır. Hem iş yapıp hemde oyun oynanacaksa bu durumda oyuncu bilgisayarları seçilmelidir. PlayStation’da işler yapılamayacağı gibi oyunlarda da oyuncu bilgisayarına göre daha fazla performans gösterecektir. Oyunlar konusunda en yüksek fiyat listesinden bir toplama veya marka oyuncu bilgisayarı alındığında bile PlayStation’a özel olan oyunları oynatamayacaktır. PlayStation’da donanım sıkıntısı veya oyunun bilgisayarında oluşan iç donanım gibi bir kargaşa dönmeyecektir. Ayrıca PlayStation’a hiçbir güncelleme gelmeden eskiden alındığı gibi fullHD şekilde çok uzun bir süre kullanılabilmektedir. Bu durum oyuncu bilgisayarında ne yazık ki görülememektedir, oyuncu bilgisayarı 4 sene sonunda bazı sıkıntılar ortaya çıkaracaktır.PlayStation mı, Oyuncu Bilgisayarları mı?

PlayStation mı Oyuncu Bilgisayarları mı, Oyunların Fiyat Ortalaması Nasıldır?

Bu sorunun asıl cevabı da diğer sorular gibi çok nettir. PlayStation’da oyunların fiyatları oyuncu bilgisayarlarına göre daha ucuzdur. PlayStation’da yaklaşık olarak her ay boyunca belirli oyunlar dehşet indirimlere girerken oyun bilgisayarlarında hiç öyle olmamaktadır. Bunlara ek olarak oyun bilgisayarlarında yeni oyun çıktığında donanım yetmeme sorunu da bulunmaktadır, bu sebeple de donanım değişimi de ortaya çıkmaktadır. PlayStation alımı yapıldığında donanım sıkıntısı çekilmemektedir, ve daha az masraf ile olay kapanmaktadır. Bu durumda PlayStation, oyuncu bilgisayarından bir adım önde gitmektedir.

PlayStation mı, Oyuncu Bilgisayarları mı?

PlayStation mı Oyuncu Bilgisayarları mı? Oyuncu Bilgisayarı Toplanabilir Mi?

Evet oyuncu bilgisayarı da toplanabilir. Oyuncu bilgisayarında sadece oyun oynanmadığı gibi günlük hayatımızda ki işler de yapılmaktadır. Donanımları güncel tutarak oyuncu bilgisayarı da döneme ayak uyduracak şekilde yapılabilmektedir, masrafları PlayStation’a göre daha fazla olması da buna ektir. Oyuncu bilgisayarı alındığında steam gibi bir oyun indirme uygulamasını göz önüne sunmaktadır. Oyuncu bilgisayarlarında klavye ve fare kontrolleri olması her oyunda PlayStation’a göre daha fazla rahatlık sağlayacaktır. Oyuncu bilgisayarlarının masrafları PlayStation’a göre daha fazla olmaktadır. Fakat oyuncu bilgisayar alımında uzun zaman geçtiğinde HD’lik düşecektir, bu durum playstation’da görülmeyecektir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments