Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

Netflix otomatik oynatma nasıl kapatılır? sorusunun cevabı tarayıcılar üzerinde çok gündem olan bir konudur. Birçok insan Netflix üzerinden dizilerini veya filmlerini izledikten sonra sonda ki film önerilerini ya da bir sonra ki bölüme ait kısa partları görmemek için otomatik oynatmayı kapatmak istemektedir. Netflix’te otomatik oynatma nedir kısaca cevabı dizi ve filmlerin sonunda bir sonra ki bölüme ait part şeklinde gösterilmesidir. Netflix’in bölgelere göre önerdiği dizi, film ve yarışmaların birçoğu daha önceden ödül kazanmış olanlarda olmaktadır.Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır? Netflix Nedir?

Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

Netflix, dünyaca ünlü olan bir dizi, film ve yarışma izleme platformudur. Netflix, aylık veya yıllık olarak ödenilen ücretli üyeliklerin olduğu dizi, film ve yarışma izleme platformudur. Netflix’te sadece internet olduğunda izlenilmeyip aynı zamanda da dizi, film ve yarışları  indirip daha sonra da izlenilebilmektedir. Netflix’te önerilen içerikler bölgelere göre farklı olmasıyla birlikte birçok dizilerin ödülleri de mevcuttur. Netflix’in mükemmel dizi ve filmlerini izlemek için belirli bir süre kayıt olmadan da ücretsiz bir şekilde dizileri izlenilebilmektedir.

Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır? Otomatik Oynatma Nedir?

Otomatik oynatma diğer video, dizi ve film izleme platformlarında da olduğu gibi dizilerin ve filmlerin sonunda bir sonra ki bölümden kısa bir part ve önerilen dizi, film kısmıdır. Netflix otomatik oynatma sistemleri sonlara gelindiğinde izlenilen dizi ve filmlere göre öneriler ve bir sonra ki bölümden kısa bir part sunmaktadır. Otomatik oynatmalar diğer bölümün kısa bir partını gösterirken aynı zamanda da bazı önemli yerlerin bilgilerini de vermektedir. Otomatik oynatmaların kapanması izlemeden bir sonra ki bölümde ne olacak gibi düşünenler, merak edenler için kötü bir şeydir.

Otomatik Oynatmalar Nasıl Kapatılmaktadır?

Netflix Otomatik Oynatma Nasıl Kapatılır?

Netflix’te otomatik oynatmaları kapatabilmek için öncelikle hesaba giriş yapılmalıdır. Otomatik oynatmanın kapatılması için “Profil ve Ebeveyn Kontrolleri” bölümüne girilip, “Yürütme Ayarları” değiştirilmesi gerekmektedir. Otomatik oynatmanın kapanması için “Dizi izlerken sonra ki bölümü tüm cihazlarda otomatik olarak oynat.” seçeneğinde ki kutucuk tikinin kaldırılması gerekmektedir. Otomatik oynatmanın açılması için ise kutucukta ki tikin açılması gerekmektedir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments