MAYANS MC Sons Of Anarchy ‘nin Devam Dizisi

2008 – 2014 yılları arasında yayınlanan ve bir çok insanın tekrar tekrar izlediği Sons Of Anarchy ‘nin devam dizisi olan Mayans MC ‘nin ilk fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Özellikle Sons Of Anarchy hayranların heyecanla beklediği dizi 4 Eylül tahrihinde FX ‘te yayınlanmaya başlayacak . İlk sezonunun  10 bölümden oluşacağı söylendi. Dizi Jax Teller sonrasını anlatacak ve JD Pardo ‘nun canlandırdığı Mayans MC üyesi Ezekiel Reyes ‘in Kaliforniya ve Meksika sınırlarındaki hikayesini işleyecek.Sons Of Anarchy  ile yolları kesişecek mi ?

MAYANS MC 1. SEZON
MAYANS MC

Dizinin yayınlanacağı haberini alan Sons Of Anarchy hayranlarının aklına ise ilk gelen soru: ‘ Sons Of Anarchy ve Mayans MC ‘nin yolları kesişecek mi ? ‘ oldu. Her iki dizininde yaratıcısı olan Kurt Sutter Comic-Con konuşmasında, bu iki dizinin yollarının kesişmesinin kaçınılmaz olduğunu belirtti. Kurt Sutter ‘ın açıklamalarına göre dizi Sons Of Anarchy dünyasından bir çok parça taşıyacak.

Kurt Sutter ‘ın bir diğer açıklaması ile şöyle oldu : Şimdilik iç içe geçmiş hikayeler yok ancak Sons çok büyük bir dünya.”. Sutter Sons Of Anarchy hayranlarını hayal kırıklığına uğratmak istemediğini belirtti. Dizinin hikayesinin ilk sezondan itibaren Sons Of Anarchy hikayesi ilke birleşme noktalarında göreceğimizi söyledi.Aynı dünyada yer alan 2 farklı dizi

 

 

Mayans MC 1.SEASON
Mayalar MC

Maynas MC ‘nin ana hikayesi, Sons Of Anarchy ‘nin finalinden sonra geçiyor. Buda Kurt Sutter’a görre aynı dünyada yer alan bu iki dizinin  arasında bir ilişki olmaması imkansız. Heyecanla beklenilen dizinin ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Dizin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise şöyle: Clayton Cardenas, Edward James Olmos, Sarah Bolger, Richard Cabral, Michael Irby, Raoul Trujillo, Antonio Jaramillo, Carla Baratta ve Emilio Rivera.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments