League of Legends Nedir? – LoL

League of Legends nedir gibi sorular oyuna yeni başlayanlar tarafınca sorulmaktadır. 27 Ekim 2009 yılında Riot Games’e ait olarak piyasaya sürüldü. Oyunun yayımlanmasıyla birlikte oyuncuların direkt bilgisayara indirmesi de bir oldu. League of Legends strateji oyunlarının başında yer almaktadır. Çeşitli öğeler ile oyunda ki heroların güçleri artıyor ve yapılan savaşlarda zorlaşmakta. İki takımdan oluşan ve bir takımda beş oyuncu bulunan bir oyundur. E-sporu oldukça gelişmiş, kuralları katı ve bir o kadarda sevilen bir oyundur. League of Legends’e sürekli olarak güncellemeler gelmekte ve yapılan e-spor turnuvalarıyla birlikte bütün oyuncuların eğlenerek ve azimle oynaması birebirdir. Sürekli olarak League of Legends’de karakterler yenilenmektedir.League of Legends Nedir? – Nasıl Kayıt Olunur?

League of Legends’e kayıt olabilmek için oyunun kendisine ait resmi sitesine giriş yapılmalıdır. Daha sonrasında “Kayıt Ol” seçeneğine tıklayarak, diğer sekmeye atacaktır. Burada mail adresi, şifre ve kullanıcı adı yazılarak kayıt olunabilmektedir. League of Legends dünyasına katılan birçok oyuncu, şuanda e-spor hayalleri kurmak ve eğlencesini arttırmaktadır. Oyunda yapılan etkinliklerden birçok oyuncunun eğlencesi artmaktadır. Oyuna yeni başlayanlar için ilk başta anlatılan rehberden gelişen çoğu oyuncu şuanda e-spor yolunda ilerlemektedir. Herkesin rütbesine göre karşıya gelecek oyuncularda o şekilde ayarlanmaktadır. Rütbesi düşük bir oyuncunun karşına, yüksek rütbeli bir oyuncu asla gelmemektedir. Daha önceden oyunu oynamış ve daha sonrasında yeni hesap açıp, oyuna girenlere Riot Games dahi bir şey yapamaz. Bunları ayıklamak zor olacaktır.Legue of Legends’ı Kimler Oynayabilir?

Oyunu oynayabilmek için kimsenin özel güce ihtiyacı yoktur. Oyun bazılarına göre zor gelse de, bir süre sonra oyuna alışılacaktır. Birçok oyuncu ilk başta oyunu oynamakta zorluk çekmektedir, bu çoğu oyunlar böyle olmaktadır. Oyuncuların kendi aralarında takımları ve kendi aralarında turnuvaları olmaktadır. E-spor haricinde çeşitli markaların yapmış olduğu turnuvalara bütün takımlar katılabilmektedir. Yapılan turnuvalarda ufak çaplı ödüllerde bulunmaktadır. Bu turnuvalarda ilk başta eleme maçları ve daha sonrasında final maçları yapılmaktadır. Eleme maçlarının sonuna kadar gelip, geçen takımlar final maçına katılmaktadır. Final maçlarında belirli sayıda ki takımlar ve birinci olan takıma yüksek ödüller verilmektedir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments