Kaliteli Açık Dünya Oyunları – En Kalitelileri

Kaliteli açık dünya oyunları en çok sevilen oyun türlerindendir. Birçok insanın oynamak istediği fakat en iyilerini bulamadığı için sürekli araştırdığı oyun türleri de denilebilmektedir.   Açık dünya oyunları oyuncuları sanal alemde kendisine bağlayan, oyuncuların dakikalarını eğlendirerek geçiren türlerdendir.Kaliteli Açık Dünya Oyunu Ne Demektir?

Açık dünya oyunları oyuncunun sanal dünyayı istediği şekilde gezebilmesi anlamına gelmektedir. Açık dünya oyunlarında gerekli rollere sahip olarak veya hikayelerde ki görevleri tamamlayarak keyifli vakitler geçirilebilmektedir. Açık dünya oyunlarında geçen senaryolar bazı diğer oyunlara göre daha detaylı ve eğlenceli olmaktadır.

Kaliteli Açık Dünya Oyunları Nelerdir?

GTA Serileri (Grand Theft Auto Serileri):

 

Kaliteli Açık Dünya Oyunları

 

GTA serileri, açık dünya oyunlarının aralarında ilklerde yer almaktadır. GTA’da size verilen bir karakterin hayatını canlandırıp hikaye modunda gerekli görevleri ve rolleri yapıp para ve level kazanmak mümkündür. GTA serisinin sanal dünyaları çok büyük olmasıyla birlikte detayları da imkansız şekilde ilgi çekicidir. GTA’da görev yapıp para kazanmak mümkün olduğu gibi araç almakta mümkündür, bunun yanında para toplayıp  aracı oyun halkından çalmakta mümkündür. GTA serilerinde oyunun grafik kalitesi dönemine göre en iyi şekilde dizayn edilip insanlara sunulmaktadır.

Assassin’s Creed Serileri:

 

 

Assassin’s Creed serileri de birer açık dünya oyunlarıdır. Assassin’s Creed’te aksiyon-macera ve tarih yönü çok fazla olmaktadır. Assassin’s Creed üçüncü şahıs tarafından oyuncularını eğlendirip, vakitlerini kaybetmeden eğlenerek geçirmelerinde çok başarılı sonuçlar elde etmiştir. Assassin’s Creed aynı zamanda tarihle iç içe olan bir oyun türüdür.The Forest:

 

Açık Dünya Oyunları

 

The Forst’ta uçak ıssız bir adaya düşüyor ve oğlunuz kayboluyor. Bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da oğlunuzu aramaya başlamaktasınız. The Forest’ta hayatta kalmaya çalışırken de yamyamlar tarafından rahat verilmemektedir.

Forza Horizon Serileri:

 

 

Forza Horizon ile birlikte ayakları yerden kaldırıyoruz. Dilediğiniz arabayı seçip devasa haritasında yanlamakta diğer oyunlar gibi çok eğlenceli olacaktır. Forza Horizon’da görevler yapıp yeni araç modellerini açmak oyun zevkinize zevk katacaktır.

Sea of Thieves:

 

Açık Dünya Oyunları

 

Sea of Thieves’ta denize açılıp korsanlardan bir tanesi olmak mümkündür. Ekip ile birlikte Sea of Thieves’ta yelkenleri açıp denizin içinde gezintiye çıkın. Okyanuslarda hazineleri bulup zengin olmakta oyuna ayrı bir zevk katmaktadır.

Watch Dogs Serisi:

 

 

Watch Dogs serisine gelen bir sürü yorumlar oluştu, GTA’nın yerine gelen bir oyun türü denilse bile GTA’nın yerine çıkamadı. Watch Dogs bir aksiyon-macera video oyunu olmasıyla birlikte çok detaylı ve eğlenceli bir oyundur.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments