Kahve Falında Lale Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında lale görmek, genel olarak büyük ve mutlu bir aşkın habercisi olarak yorumlanır. Eğer lale görülen fincanın için de kalp sembolü de varsa bu mutlu aşk ilerleyecek ve sonunda mutlu bir evliliğe dönüşecektir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey lale ile birlikte görülen kalbin nasıl durduğudur. Eğer kalp ters bir şekilde duruyorsa mutlu bir şekilde başlayan bu aşk evliliğe kadar gideceği düşünülürken hüsranla sonuçlanacaktır. Ters kalp ve lale çıkılan maceranın üzücü sonuçlanacağına işarettir.Kahve Falında Lale Görmek Nelere İşarettir ?

Kahve fincanında çıkan lale, elde tutuluyor yada uzatılıyorsa bu fal sahibinin büyük bir yardımda bulunacağına yada büyük bir yardım alacağına yorumlanır. Eğer bu uzatılan lalenin yakınlarında at yada at kafası sembolü de varsa fal sahibi  sıkıntılı bir durumdan birinin yardımı ile kurtulmaya veya uzaklardan gelecek hayırlı bir habere işaret eder.

Eğer fal sahibinin falında lale  bir masada görülüyorsa veya yakınlarında sandalye gibi nesneler varsa, bu fal sahibinin kariyerinde yükselme göstereceğine işarettir. Fal sahibi yakın zamanda işinde ilerleyecek ve kariyerinde yükselecek, daha çok kazanç elde edecektir. Bu noktada yükselmek için oluşabilecek fırsatlara karşı açık gözlü olmak gerekir. Etrafınıza karşı daha açık gözlü olmalısınız. İşinizi geliştirmek yada kariyerinizde yükselmek için oluşabilecek fırsatlara karşı daha dikkatli olmalısınız. Oluşabilecek bu yükselmeyi fark etmezseniz fırsatlar kaçırılabilir.Eğer falda görülen lalenin yakınlarında yıldız şekli varsa bu fal sahibinin şansının artacağına ve normalden daha çok para kazanacağına işarettir. Bu şanlılık ve kazanılan para fal sahibini mutlu edecektir. Bunların getirdiği mutlulukla daha büyük işler başarılacaktır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey şansın ne zaman geldiğini fark etmektir. Eğer fark edilmezse şans geldiği gibi geri gidecektir. Bu yüzden şanslı olduğunuzu hissettiğiniz yada fark ettiğiniz günlerde etrafınızdaki olumlu gelişmelere karşı daha çık gözlü olmalısınız. Şans bir kere yüzünüze güldüğünde tüm olumlu etkenleri size doğru çekecektir. Bu durumda karşınıza çıkan iş fırsatlarını, büyüme imkanlarını yada olduğunuzdan bir adım ileri gitme yollarını fark ederek bu gelişme yollarının peşini bırakmamalısınız.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments