Kahve Falında Kuş Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında kuş görmek, genel olarak kahve fallarına bakıldığında hayırlı bir işaret olarak görülür. Kuş kanatlarını açmış bir şekilde süzülüyor ise bu, yakın zamanda iyi bir haber alınacağının işaretidir. Falına bakılan kişi alacağı bu haberle mutlu olacak ve heyecan duyacaktır. Bu haber fal sahibinin hayatında yenilikler olacağının habercisi olabilir yada uzun süredir beklediği bir şey gerçek olacaktır. Alınan  bir mesaj yada söylenen bir söz ile fal sahibi mutluluk hissedecek ve yeni gelişmelere yelken açacaktır.

Kahve Falında Kuş Görmek

Eğer fincanda görülen kuş cüsseli ve iri ise falına bakılan kimse yakın zamanda maddi anlamda rahatlayacaktır. Cüsseli bir kuş fal sahibinin elini bollaşmasına işaret eder. Bu maddi anlamda rahatlamanın, falına bakılan kişinin işi ile ilgili bir destek bularak gelişeceğine yorumlanır. Eğer kuşlar sürü şeklinde ise bu bolca bereket anlamına gelir. Alınan haberler yada hayatta yapılan bir takım yenilikler bolluk ve bereket getirecektir. Fırsatlara karşı açık gözlü olmak gerekir.Falda Bir Dala Konmuş Kuş Görmek

Bir dala konmuş şekilde görülen kuş hayırlı olarak yorumlanmaz. Bu simge kısa zamanda ortaya çıkacak bir münakaşanın habercisidir. Aynı zamanda alınacak uğursuz ve can sıkıcı haberleri simgeler. Bu kuşun yanında bir insan şekli de varsa dedikodunun habercisidir. Fal baktıran kimsenin arkasından konuşanlar vardır.

Eğer falda görülen kuş, boynu uzun bir kuş ise  bu yaşanabilecek sağlık sorunlarının habercisidir. Dikkat edilmesi gerektiğine yorumlanır. Gök yüzünde süzülen martılar yada kuş sürüleri gibi ise bu uzaktan gelecek bir misafir olarak yorumlanır veya yeni biriyle tanışmak anlamına gelir. Yeni tanışılan bu insan hayırlı biridir ve bu kişi ile uzun süreli bir ilişki içerisine girilecektir.

Yere konmuş bir kuş görmek ise hayatın fal sahibi için biraz yavaşlayacağını ve zaman zaman sıkıcı olacağına yorumlanır. Fal sahibi bir dinlenme sürecine çekilecektir. Ancak bu dinlenme süreci zoraki bir durum olmamakla birlikte fal sahibinin hayatına iyi gelecektir. Eğer yere konan kuşlar birden fazla ise bu kalabalık bir ortamın habercisidir.Kahve Falında Kuş Görmek Ne Anlama Gelir ?” için bir yorum

  • 5 Nisan 2020 tarihinde, saat 16:41
    Permalink

    Falımda sürekli kuş görüyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir