Kahve Falında Karga Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında karga görmek , fal sahibini kullanmaya çalışan ve onu üzecek kimselere işaret eder. Fal sahibi etrafındaki insanlara karşı şüpheci ve temkinli yaklaşmalıdır. Ne yazık ki kahve fincanında çıkan karga simgesi kişinin sevdiği insanında güvenilmez ve yalancı olduğuna işarettir. Ayrıca falda çıkan kargalar, belirsizlikler yaşamaya işarettir. Bu belirsizlikler fazlasıyla yorucu ve yıpratıcı olabilir.Uzman fal yorumcularına göre falda çıkan kargalar sıkıntılı dönemlere işaret eder. Fal sahibi bu dönemde yalnızlaşıp kendi kabuğuna çekilmek isteyecektir. Çünkü içerisine girdiği ruh hali onu insanlardan biraz uzaklaştıracaktır. Fal sahibi çevresindekilerin onu anlamadığını düşünecek ve kendisini onlardan soyutlamak isteyecektir. Eğer falınızda ki gibi bu hisleri yaşıyorsanız mutlaka çevrenizde bulunan  insanlardan yardım istemelisiniz. Böyle bir noktada insanlardan kendinizi soyutlamak ve uzak kalmaya çalışmak sizi daha çok yıpratacaktır.

Kimi uzman falcılara göre ise falda görünen kargalar iftira manasına gelir. Bu falcılara göre çevrenizdeki arkadaşlarınızdan birisi arkanızdan dedikodunuzu yapmaktadır. Dedikodu yapmak bir yana söylediği laflarla size iftira atmaktadır. Bu duruma karşı dikkat etmeli ve size bu şekilde davranma potansiyeli olan insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Ayrıca karga görmek maddi sıkıntı olarak da yorumlanır. Fal sahibi yolunda gitmeyen işleri ve hesaba katmadığı masraflar yüzünden maddi sıkıntı ve darlık çekecektir. Harcamalarına fazlası ile dikkat etmeni ve gelecek günlerde karşısına çıkacak masraflara karşı temkinli olmalıdır.Genel Yorum

Kahve falında karga görmek, genel anlamda iyi haberlere yorumlanmaz. Kargalar genelde kötü işlerin habercisidir. Falda görülen kargalar ise, yalnız kalma isteğine, iftiraya maruz kalmaya ya da maddi sıkıntılara yorumlanır. Falda görülenler kötü olsa dahi bunları düzeltmek her zaman insanın kendi elindedir. Eğer bir şeylerin kötüye gittiği fark edilmişse mutlaka el atılmalı ya da yardım alınmalıdır.

Örneğin içinizden sosyal çevrenizden uzaklaşmak ve yalnız kalmak geliyorsa bunu yapmaya koyulmadan önce güvenilir birine mutlaka içinizi dökmelisiniz. Diğer bir çözüm ise monotonlaşan hayatınıza yenilikler katmak olabilir. Sevdiğiniz işlere daha fazla vakit ayırmak size iyi gelecektir. Aynı zamanda size kötülüğü dokunacağını düşündüğünüz insanlarla aranıza mesafe koymak iftira gibi çirkin olaylara maruz kalmanızı engelleyecektir. Maddi  sıkıntılar ise önceden belirlenen önemlerle tamamen ortadan kaldırılabilir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments