Kahve Falında Horoz Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında horoz görmek, fallarda en sık rastlanan hayvan figürlerinden birisidir. Falda ortaya çıkan horozun bir çok anlamı vardır. Etrafındaki diğer sembollerle birlikte ortaya çıkması durumunda olumlu veya olumsuz anlamları vardır. Genel anlamda falda görülen horozlar bazı kötülüklerin farkına vararak, sorunların ortaya çıkmadan çözülmesine olanak sağlar.


Fincanda tek başına görülen horoz önemli haberlerin verilmesine işaret etmektedir. Bu noktada horozun fincanın neresinde belirdiği oldukça önemlidir. Eğer horoz fincanın ağız kısmında ortaya çıkmışsa yakın zamanda değer verdiğiniz bir kişiden önemli bir haber almaya yorumlanır. Bu haber iş hayatınızda bir gelişmeye ya da ilişki hayatında bir takım adımlara işaret eder. Eğer horoz figürü fincanın taban kısmında ortaya çıkmışsa, fal sahibinin yakın zamanda aşk hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına yorumlanır.

Fal sahibi bekar ise yakın zamanda karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağının habercisidir. Evli olan kişiler için ise çocuk sahibi olma anlamına gelir. Evli birinin falında ortaya çıkan horoz yakın zamanda çocuk haberi alarak mutlu olmaya işaret eder.

Horoz figürünün yakınlarında bir kalp figürü de varsa, fal sahibinin ilişkisi yoksa hızlı bir şekilde ilişkisi olacağına eğer ilişkisi varsa hızlı bir şekilde evleneceğine yorumlanır.

Falda horoz görmenin bir diğer anlamı ise sofranızın bereketinin ve bolluğunun artacağına işarettir.

Fal sahibinin falında tavuk ve horoz bir arada görülmüşse sadık  ve sevgi dolu bir ilişki yaşayacağına işaret eder.Aynı zamanda sevdiği uzakta olan için horoz yakın zamanda kavuşmaya işaret eder. Mesafelerin en güzel şekilde aşılacağına ve hasretin biteceğine yorumlanır.

Kahve falında öten bir horoz görmek ise fal sahibinin hayatındaki çelişkili durumların zaman içerisinde son bulacağına ve bu durumların yol açtığı sorunların çözüleceğine işaret eder. Özellikle karamsar günlerin geride bırakılması, maddi kazançların elde edilmesi ve gelecek günlerin önceki günlerden çok daha güzel olacağına yorumlanır.

Genel Olarak Kahve Falında Horoz Görmek

Şöyle bir gelene bakıldığında falda görülen horoz hayırlı şeylere işaret eder. Daha mutlu günlere ve zorlukların geride bırakılacağına yorumlanır. Horozun fincanın neresinde görüldüğü önemlidir. Çünkü görüldüğü yere göre kahve falının anlamı değişkenlik göstermektedir. Falında horoz gören fal sahibi, kendisini güzel günlerin beklediğini bilmelidir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments