Kahve Falında Ada Görmek Ne Anlama Gelir ?

Kahve falında ada görmek, beklenmeyen bir yerden gelecek olan habersiz parayı ifade eder. Birçok fal yorumcusu için beklenmeyen mucizeler olarak da yorumlanmaktadır. Ancak daha çok maddi anlamda bir kazancı ifade eder. Fal sahibi beklemediği bir yerden gelir elde edecektir. Maddi anlamda olumlu gelişmeler yaşayacaktır. Ancak bunu daha önce planlamadığı ya da ön görmediği şekilde elde edecektir.Kahve falında ada görmek neyin habercisidir ?

Görülen adanın büyüklüğü ya da küçüklüğü habersiz gelecek olan paranın miktarını haber verir. Eğer görülen ada büyük boyutlarda ise gelecek olan paranın miktarı da fazladır. Eğer görülen ada fincanda daha az yer kaplıyorsa gelecek olan para da azdır. Az ya da çok olsa bile bu para habersiz gelecektir. Nereden ve nasıl ortaya çıktığını fal sahibi anlayamayacaktır. Gelen bu habersiz para ile yeni fal sahibi hayatında yeni adımlar atacak ve kendisine yenilikler kazandıracaktır.

Ada üzerinde beliren küçük simgeler paranın nereden geleceğine dair haberler verir. Bu yüzden görülen adanın üzerindeki telve şekillerine dikkat edilmeli ve fal sahibinin hayatına göre anlamlar çıkarılmaya çalışılmalıdır. Gelecek olan para  her ne şekilde olursa olsun hayırlı ve iyi işlerde kullanılacak ve fal sahibinin hayatına yenilikler katacaktır. Bu paranın falda çıkan simgelere göre nereden geleceğine dair bir fikir oluşturulmaya çalışılsa bile, tahminlerden çok farklı şekillerde ortaya çıkabilir. Zaten falda görülen ada tahmin edilemeyen bir paranın habercisidir. Bu yüzden faldaki simgelerle tahmin edilmeye çalışılsa dahi  farklı şekiller de ortaya çıkabilir.Gelecek olan bu para  fal sahibini rahatlatacaktır. Eğer yeni işlere adım atmak istiyorsa ya da yeni iş kurmak istiyorsa fal sahibi bu para sayesinde yeniliklere kavuşacaktır. Sadece iş anlamında değil bu para hayır işlerinde de kullanılacak bir para olabilir. Genel anlamda bakıldığında elde edilen bu para ile iyi ve güzel işler başarılacaktır. Sıkıntılardan kurtulunacak ve rahata erişmeyi sağlayacaktır. Ancak yinede dikkatli olunmalıdır. Eğer elde edilen para fazla miktarda ise en akıllıca şekilde kullanmaya özen gösterilmelidir. Yeni atılacak olan adımlarda dikkatli olunması gerekir ve başarıya inanılmalıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Güzel
Güzel
2 yıl önce

Bu bilgiler doğru mu ?