imdb Puanı Yüksek 2018 Yapımı Filmler

imdb Puanı yüksek 2018 yapımı filmleri sizler için derledik. Size zaman kaybı yaşatmayacak filmler bulmakta zorlanıyor musunuz  ? İşte bu listedeki filmleri izlediğinize pişman olmayacaksınız.


1) Sevgiler, Simon – Love, Simon

Sevgiler, Simon – Love, Simon

iMDB : 8.0 Tür : Komedi

Simon Spier henüz 17 yaşında ve lisede okumaktadır. Ailesi artık Simon’un bir kız arkadaşı olması gerektiğini düşünürken işler pekte düşündükleri gibi değildir. Simon aslında eşcilseldir ve bunu ailesi dahil kimseye söyleyemez. Simon ailesine göstermek için yalandan da olsa bir kız arkadaş bulur. Bir gün okuldan sınıf arkadaşlarının biri Simon’a mail atar. Oda tıpkı Simon gibi eşcinseldir. Ancak kimliğini açık etmekten kaçınmaktadır. Bu iki genç mail yolu ile bir arkadaşlık kuracaklardır. Simon konuştuğu kişiye kendisini fazlası ile kaptıracaktır. Peki ya bu durumu ailesine nasıl söyleyebilir ?


2) Parmanu: The Story of Pokhran

Parmanu: The Story of Pokhran

iMDB : 8.0 Tür : Dram / Gerilim

imdb Puanı yüksek 2018 yapımı filmler listemizin 2.sırasında  Parmanu The Story of Pokhran yer alıyor. Film  Hindistan ‘da gerçekleştirilen gizli bir nükleer çalışmanın yapıldığı askeri üste meydana gelen olayları konu alıyor. Tüm bu karmaşık çalışmalar içerisinde birden büyük bir çatışma patlak verecektir.


3) Hereditary

Hereditary

iMDB : 7.6 Tür : Korku

Annie’nin annesi Ellen öldükten sonra Graham geçmiş yıllarda yaşamış dedelerinin büyük sırlarını öğrenir. Karanlıktan gelen bu şey ona miras kalır ve ona geçer. Ya bu duruma alışacaktır ya da bundan kurtulmanın yollarını bulmak zorunda kalacaktır.


4) Fakir : Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu

Fakir : Bir Hint Fakirinin Olağanüstü Yolculuğu

iMDB : 7.3 Tür : Dram

Babasının öldüğünü düşünen Aja’nın hayatı annesinin ölürken ona babasının yaşadığını söylemesi ile tamamen değişecektir. Öldüğünü düşündüğü babasının yaşadığını öğrenince onu bulmak için yola koyulacaktır. Filmin konusunu da çıktığı bu yolda başına gelenler oluşturmaktadır.


5) Us and Them

Us and Them

iMDB : 7.3 Tür : Romantik

Listemizin 5.sırasında büyük bir aşkın olduğu Us and Them yer alıyor. Us and Them birbirini hiç tanımayan  iki kişinin uzun bir tren yolcuğu sırasında birbirlerini tanımaları ve uzun uzun zaman geçirmeleri ile aralarında doğan aşkı konu alıyor.


6) Tully

Tully

iMDB : 7.2 Tür : Komedi

2 çocuğu olan Marlo yeni doğan bebeği ile birlikte 3 çocuk sahibi olmuştur. Çocuklarla tek başına baş etmek zorunda kalan Marlo  çok yoruluyordur ve her birine ayrı ayrı ilgi göstermek onu fazlası ile zorlamaktadır. Bu durumu gören erkek kardeşi eve bir bakıcı almaya karar verecektir. Ancak eve gelen bakıcının duygusal değişimleri erkek kardeşinin ilgisini çekmeye başlayacaktır.


7) Edebiyat ve Patates Turtası Derneği

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği

iMDB : 7.1 Tür : Dram

Yerel halk Guernsey şehrinde 2.dünya savaşının zorlu şartlarında Almanya’nın işgal etmiş olduğu topraklarda büyük bir kütüphane kurar. Londra doğumlu olan yazar o halkın içerisine karışır ve o zaman ki yaşanılan olayları öğrenir. Aynı zamanda  da kütüphane ile ilgili bilgiler toplayarak onlardan biriymiş gibi hissetmeye çalışır. Bir çok yeni kişi ile tanışacak ve kısa sürede onlarla kaynaşır.


8) Direniş Bankası – The Resistance Banker

Direniş Bankası – The Resistance Banker

iMDB : 7.1 Tür : Dram / Savaş

imdb Puanı yüksek 2018 yapımı filmler listemizin 8.sırasında Direniş Bankası – The Resistance Banker yer alıyor. Bir bankacı Amsterdam saldırı altında kaldığı sırada bir direnişin parçası olacaktır. Alman nazilere karşı birlik olup onları durdurmaya çalışacaktır. Ancak bu sırada ailesini riske atmak zorunda kalacaktır.DİĞER YAZILARIMIZA DA GÖZ ATIN :

2018′ de Çıkmış IMDB Puanı Yüksek Filmler

En Çok İzlenen Yabancı Diziler (Eylül 2018)

Game Of Thrones 8 inci Sezon ! İşte çıkış zamanı. Bizleri neler bekliyor ?

 iMDB Puanı Yüksek En Yeni 2018 Filmleri

2018 ‘de Çıkmış Aksiyon  Filmleri

2018 ‘de Çıkmış IMDB Puanı Yüksek Komedi Filmleri

2018 ‘de Çıkmış IMDB Puanı Yüksek Yabancı Diziler

Muhteşem Bir Filmdi !

2018 ‘de çıkmış IMDB Puanı Yüksek Dram Filmleri

2018 de Çıkmış IMDb Puanı Yüksek Bilim Kurgu Filmleri

2018 ‘de Yeni Çıkmış Imdb Puanı Yüksek Film Önerileri

IMDB Puanı En Yüksek Yabancı Diziler 0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments