2018 Filmleri | iMDB PUANI YÜKSEK 2018 YAPIMI FİLMLER

İzleyecek film bulamıyor musunuz ? Sürekli aynı filmleri izlemekten sıkıldınız mı ? İşte karşınızda en yeni 2018 filmleri.


1) Sekizinci Sınıf – Eighth Grade

Sekizinci Sınıf – Eighth Grade

Tür : Dram iMDB : 8.1

2018 filmleri listemizin birinci sırasında Sekizinci Sınıf ( Eighth Grade ) 8.1 lik imdn puanı ile yer alıyor. Orta okulda okuyan ve sadece 1 hafta sonra lise de okumaya başlayacak olan Kayla’nın yaşantısı 1 haftada değişecektir. Çünkü okulda çekmediği dert kalmayacak ve bu 1 hafta içerisinde bir çok şey yaşamak zorunda kalacaktır. Fakat lise’ye geçebilmesi için tüm bu zorluklara dayanması ve bir şeyleri kazanmak için çaba göstermesi gerekecektir.


2) Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission Impossible 6 Fallout

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission Impossible 6 Fallout

Tür : Aksiyon iMDB : 8.1

Ajan Ethan Hunt en son Berlin görevini yerine getirdikten sonra CIA yetkilileri ile arayı açmış görünmektedir. Kontol edilemeyen bir ajan olduğundan dolayı CIA onu kara listeye alacaktır. Herkes tarafından hedef gösterilecekken bu kez Dünya’yı ve insanları büyük bir kaosa sürükleyecek kişiler ortaya çıkacaktır. Herkes bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için dört kolla savaşmaya başlayacaktır.


3) Karınca Adam ve Eşek Arısı – AntMan and the Wasp

Karınca Adam ve Eşek Arısı – AntMan and the Wasp

Tür : Bilim Kurgu iMDB : 7.4

Scott Lang bu kez zorluk çekmektedir. Bu zorlanmanın sebebi ise süper kahraman olmasının yanında baba da olmasıdır. Ona acil ihtiyaç duyulacak ve göre çağrılacaktır. Çok hızlı bir şekilde kostümünü giyerek, The Wasp’dan yardım alarak geçmişte yaşanmış olan bazı olaylarla tekrar yüzleşmek zorunda kalacaktır.


3) Hadi Be Oğlum

Hadi Be Oğlum

Tür : Dram iMDB : 7.3

Baş rolünde Kıvanç Tatlıtuğ‘un rol aldığı film listemizin 3. sırasında. Balıkçılık yaparak geçimini sağlayan ali ve onunla beraber yaşamakta olan oğlu filmin konusunu oluşturmaktadır. Ali daha önce ailesi ve karısını kaybetmiş ve içerisinde büyük bir acı taşımaktadır. Oğlunun diğer çocuklardan çok farklı olmasında onu üzmektedir. Sevinç, korku gibi duyguların hiç birine tepki vermeyen oğlu bir gün değişecek umudu ile elinden geleni yapmaktadır.


4) Bleach

Bleach

Tür : Fantastik iMDB : 7.2

Ichigo Kurosaki adında ki genç lisede okumaktadır. Son zamanlarda yaşadığı şeyler onu oldukça korkutacaktır. Korkusunun nedeni ise yalnızca kendisinin görebildiği hayaletlerdir. Olay iyice can sıkıcı bir hal almaya başlayacaktır. Ichigo Kurosaki hayaletleri görmesinin sebebinin kendisinin bir görev için seçilmesinden dolayı olduğunu anlayacaktır.


5) Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

Mamma Mia! Yeniden Başlıyoruz

Tür : Komedi iMDB : 7.2

Mamma Mia 2008 yılında çekilmiş bir filmdir. Mamma Mia ! Yeniden başlıyoruz da bu filmin devam niteliğindedir. Film prta yaşlarına gelen kahramanlarımızın geçmişe dönüp baktıklarında neler yaşadıklarının hikayesini konu almaktadır.


6) Scooby-Doo ve Gurme Hayalet

Scooby-Doo ve Gurme Hayalet

Tür : Animasyon iMDB : 7.1

Scooby-Doo ve Shaggy Fred ile beraber aşçı olan amcasının yanına gitmek için yollara düşeceklerdir. Vardıkları kasabada Fred amcasını bulmaya çalışırken farklı ve garip olayların olduğunu farkedecektir.


 

7) Mandy

Mandy

Tür : Aksiyon iMDB : 7.0

Red ve Mandy birbirlerini çok sevmektedir. İnsanlardan uzak ormanlık bir alanda şehril kaosundan uzakta yaşamaktadırlar. Bir gün bir tarikat Mandy’nin güzelliğini görecek ve sonrasında yaşadıkları yere saldırı yapacaklardır. Red’in gözlerinin önünde Mandy’e çeşitli işkenceler yaparak hem ruhunu hemde bedenini ele geçirmek isteyeceklerdir. Red sevdiği kadına bunları yapan tüm tarikat üyelerinden intikam almak için yemin edecektir.


 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ceylan
Ceylan
3 yıl önce

Teşekkürler 👍🏼😊