GTA 5 Server Nasıl Kurulur? – En Güncel Hali

Gta 5 server nasıl kurulur?  soruları son dönemlerde arama motorlarında çok sık rastlanmaya başladı. Birçok insanın arkadaşlarıyla çevrim içi bir şekilde Gta 5 oynamak hayalidir. Bu sebeple de başlığı arama motorlarında çok fazla gözlemlemek yüksek ihtimallidir. GTA 5’i hikaye modunda oynamak çok eğlenceli olabilir fakat olaya arkadaşla birlikte oynamak girince eğlenceyi zirvelere taşımakta mümkün olmaktadır. Gta 5’te arkadaşla birlikte bir servera bağlanıldığı zaman serverda olan diğer insanların şakalarına mağdur kalmak oyun zevkini düşürmektedir. Sadece arkadaşla birlikte Gta 5 server kurabilmek için oyunun orijinal olması gerekmektedir. Social Club hesabına giriş yapıp oyuna bağlanılması gerekmektedir. Gta 5’te arkadaşlarla birlikte görevler yapmakta oyun zevkine artılar sağlayacak durumlardandır. Gta 5’te özel haritalar kurup arkadaşlarla birlikte oynamakta oyun zevkini arttıracaktır. Onlinede araçları modifikasyon edip yarışlara girdiğiniz arkadaşlarınızı geçebilir ve birinci geldiğinizde daha fazla level, para kazanılabilmektedir.GTA 5 Server Nasıl Kurulur?

Gta 5 Server Nasıl Kurulur? Sadece Arkadaşlara Açık Server Nasıl Kurulur?

Gta 5 sadece arkadaşlara açık server kurabilmek için öncelikle oyunun orijinal ve Social Club hesabına bağlı olması gerekmektedir. Oyunun ilk girişinde “Story mode” olarak giriş yapılmalıdır.  Hikaye moduna giriş yapıldığında ayarlardan online menüsüne gelip “Play GTA Onlıne” yazısına gelip go diyoruz. Go dedikten sonra “Clossed Friend Session” yazısına da tıkladıktan sonra servera giriş yapacaktır ve serverda başka kimse olmayacaktır. Servera giriş yapacaklar da arkadaş olarak ekleyip katıl dediğinde giriş yapacaktır.

GTA 5 Server Nasıl Kurulur?

GTA 5 Server Nasıl Kurulur? Social Club Üzerinden Nasıl Arkadaş Eklenir?

Social Club üzerinden arkadaş ekleyebilmek için öncelikle hesaba giriş yapıyoruz. Profile tıklayıp “Friends” tıklayıp “Search” deyip devam ediyoruz. Açılan menüde arkadaşımızın nick nameini aratıp yanında ki üç noktaya tıklayıp “Add Friend” dedikten sonra arkadaşa istek gitmiş oluyor. Arkadaşlarımız kabul ettiğinde “Friends” menüsünde gözükecektir ve birlikte çevrim içi Gta 5 girebilmekteyiz. Gta 5’te arkadaşlarımız ile birlikte belirli yerlerde ki oyunları oynayarak daha fazla eğlenilebilir. Arkadaşlarınız arkadaşlıktan çıkarmak içinde tekrardan “Friends” giriyoruz ve menüde arkadaşlarımız gözükecektir. Arkadaşlarımızın yanında ki üç noktaya tıklayarak “Delete Friend” deyip çıkartıyoruz.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments