Fortnite 1. Yaşını Kutluyor : Yeni Güncelleme Ve Etkinlikler

Büyük bir kitlenin severek oynadığı Fortnite 1 yaşında ! 1. yıl dönümü için yeni bir güncelleme yayınlayan Fortnite, yeni etkinlikleri, silahları, yükseltmeleri ve diğer yenilemeleri ile oyunlarını sevindirecek. Dünya sıralamasında en popüler battle royal oyunlarının içerisinde yer alan oyun, 1. yaşını kutladığı bu yeni güncellemede Slurp Juice ‘da büyük bir yükselme olacak. Aynı zamanda oyuna Compact SMG olarak bilinen yeni bir hafif makineli silah eklenecek.Fortnite ‘da Nasıl Bir Etkinlik Olacak ?
1. yaşının kutlaması olarak düzenlenen doğum günü etkinliği boyunca oyuncular, Battle Royale modda oynadıkları sırada haritada rastgele şekilde dağıtılmış olan pasta parçalarını toplayabilecekler. Topladıkları her bir parça oyunculara 5 sağlık ve 5 kalkan verecek. Bunun yanı sıra Slurp Juice yükseltmesi ise oyuncuları çok sevindirecek. Slurp Juice kullandığınızda canınız 75 ‘e kadar her yarım saniyede bir kez olacak şekilde artacak.
Eğer Slurp Juice kullandığınızda canınız dolarsa diğer Slurp Juice puanları kalkanınıza eklenecek. Güncelleme, oyunun  1. yaşına özgü kozmetik ürünlerini de oyuna ekleyecek. Ayrıca 1. yıl dönümüne özel düzenlenen etkinlikte oyuncuları sunulan 3 görevi tamamladıklarına yeni bir ifade, sprey ve backbilng kazanacaklar.

Fortnite 1. Yaşını Kutluyor : Yeni Güncelleme Ve Etkinlikler” için 4 yorum

 • 30 Temmuz 2018 tarihinde, saat 18:04
  Permalink

  Often of people can devote cash making use of the credit piece of
  plastic. Poker Bots because types of bots use the game for gamers
  inside a nearly perfect level.

  Yanıtla
 • 30 Temmuz 2018 tarihinde, saat 18:04
  Permalink

  Often of people can devote cash making use of the credit piece of plastic.
  Poker Bots because types of bots use the game for gamers inside a nearly perfect
  level.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir