Fortnite 1. Yaşını Kutluyor : Yeni Güncelleme Ve Etkinlikler

Büyük bir kitlenin severek oynadığı Fortnite 1 yaşında ! 1. yıl dönümü için yeni bir güncelleme yayınlayan Fortnite, yeni etkinlikleri, silahları, yükseltmeleri ve diğer yenilemeleri ile oyunlarını sevindirecek. Dünya sıralamasında en popüler battle royal oyunlarının içerisinde yer alan oyun, 1. yaşını kutladığı bu yeni güncellemede Slurp Juice ‘da büyük bir yükselme olacak. Aynı zamanda oyuna Compact SMG olarak bilinen yeni bir hafif makineli silah eklenecek.Fortnite ‘da Nasıl Bir Etkinlik Olacak ?
1. yaşının kutlaması olarak düzenlenen doğum günü etkinliği boyunca oyuncular, Battle Royale modda oynadıkları sırada haritada rastgele şekilde dağıtılmış olan pasta parçalarını toplayabilecekler. Topladıkları her bir parça oyunculara 5 sağlık ve 5 kalkan verecek. Bunun yanı sıra Slurp Juice yükseltmesi ise oyuncuları çok sevindirecek. Slurp Juice kullandığınızda canınız 75 ‘e kadar her yarım saniyede bir kez olacak şekilde artacak.
Eğer Slurp Juice kullandığınızda canınız dolarsa diğer Slurp Juice puanları kalkanınıza eklenecek. Güncelleme, oyunun  1. yaşına özgü kozmetik ürünlerini de oyuna ekleyecek. Ayrıca 1. yıl dönümüne özel düzenlenen etkinlikte oyuncuları sunulan 3 görevi tamamladıklarına yeni bir ifade, sprey ve backbilng kazanacaklar.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
live roulette florida
3 yıl önce

Often of people can devote cash making use of the credit piece of
plastic. Poker Bots because types of bots use the game for gamers
inside a nearly perfect level.

live roulette florida
3 yıl önce

Often of people can devote cash making use of the credit piece of plastic.
Poker Bots because types of bots use the game for gamers inside a nearly perfect
level.

fleck 5600sxt 40000
2 yıl önce

This website definitely has all of the info I wanted about this subject and didn’t
know who to ask.