En Yeni 2020 Filmleri – Mutlaka İzlemelisiniz

En Yeni 2020 Filmleri ile sizde film aramakta zorlanmayın. Bu filmleri izlemek size çok şey katacak. Sizler için özel olarak hazırlanmış bu listedeki tüm filmleri izlediğinize pişman olmayacaksınız.

TENET

Türü: Aksiyon, Bilimkurgu IMDB: 7,9 Daha önce Inception filmiyle gönüllerimize taht kuran Christopher Nolan’ın yönetmeliğini yaptığı 2020’nin en beklenilen filmlerinden biriydi. Zamanın ötesine geçip casusluk yapan kahramanımız, dünyayı büyük bir felaketten kurtarmak için mücadele etmek zorunda kalır. Paralel evren, zaman yolculuğu ve zamanın tersyüz edilmesi gibi olay örgüsüyle izleyicileri büyülüyor. John David Washington ve Robert Pattinson gibi yıldızların yer aldığı film, aksiyon severlere görsel şölen sunuyor.

DİL BECHERA

Türü: Dram IMDB: 8.8 Kanser hastası genç bir kız ve destek grubunda tanıştığı genç bir erkekle olan umutsuz bir aşk hikayesini konu alıyor. Türlü trajediler ve engellere rağmen yaşamın ve aşkın gücüyle yaşama tutunmaya çalışan iki gencin dram dolu yaşam mücadelesini ele alıyor.

Dipnot: Erkek başrolümüz şüpheli bir ölümle hayata veda etti. Hindistan halkı ölümünün cinayet olduğunu iddia edip soruşturulmasını istiyor.

THE GENTLEMEN

 

Türü: Aksiyon, Suç IMDB: 7.9 Hugh Grant, Charlie Hunnam ve Matthew McConaughey’in başrollerini üstlendiği film Londra’da geçiyor. Bir suç çetesi lideri olan Mickey Pearson, diğer çetelerle ve illegal işlerden kaçıp emekliliğin tadını çıkarmak istiyor. Yıllardır diğer çetelerden koruduğu arazilerine Coach ve çetesi göz dikmiş öte yandan dedektif Fletcher ise bu suç çetesini ortadan kaldırmaya kafayı takmış durumdadır.

PALM SPRINGS  – En Yeni 2020 Filmleri

Türü: Romantik komedi IMDB: 7.4     Vurdumduymaz Nyles ve Sarah bir düğünde tanışma fırsatı yakalarlar. Romantik bir ilişkiden sonra ikilimiz aynı günü tekrar tekrar yaşadıkları bir döngüye hapsolmuş şekilde her sabah yeniden uyanırlar. Nyles ve Sarah bu döngüyü kırmak için ellerinden geleni yaparlar.THE WINDERMERE CHILDRENEn Yeni 2020 Filmleri

Türü: Dram, Savaş IMDB: 7.3 Nazi toplama kamplarından ve katliamlarından canlarını kurtarmak için kaçan bir grup çocuğun Windermere gölü çevresinde kurulan psikolojik tedavi merkezinde aldıkları tedaviyi ele alıyor. Çocukların birbirleriyle arkadaşlık kurduğu Windermere gölünde geleceğe umutla bakıp savaşın izlerinden kurtuluşlarının hikayesi izleyicilere aktarılıyor.

THE MAN STANDING NEXT – En Yeni 2020 Filmleri

Tür: Gerilim, Tarih IMDB: 7.0  Son yıllarda seyir zevki yüksek yapımlar ortaya koyan Güney Kore yapımı film istihbarat teşkilatı ve hükümetteki memurların etrafında geçiyor. Siyasetin arka planına odaklanan yapımda, yıllardır devlet başkanlığı görevini sürdüren Park’ın karıştığı yasa dışı olaylar ele alınıyor. Bu olaylara göz yumamayan eski istihbarat başkanı Amerikan mahkemelerinde tüm gerçekleri anlatır. Ancak hemen sonrasında başkan Park suikasta uğrar.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments