En Sevilen Mobil Oyunlar – En Kalitelileri

En sevilen mobil oyunlar listesi telefondan oyun oynayanlar için çok önemlidir. Birçok kişinin sevebileceği oyun tarzını bulamaması mobil oyunlardan da zevk almamasına birebir etkilemektedir.En Çok Beğenilen Mobil Oyunlar Listesi

Bully Mobile – En Sevilen Mobil Oyunlar:

 

En Sevilen Mobil Oyunlar

 

Bully mobile, 2006 yılında mobil oyun dünyasında yerini almaya başladı, aradan az bir zaman geçtikten sonra oyun dünyasında mükemmel bir artış göstererek ilgileri üzerine çeken oyunlardan olmayı başarmaktadır. Bully, aynı zamanda tek oyunculu gibi çok oyunculu da oynanmaktadır.

Hill Climb Racing – En Sevilen Mobil Oyunlar:

 

En Sevilen Mobil Oyunlar

 

Hill Climb Racing, 2012 yılında ilk defa piyasaya sürülmesiyle birçok kişi tarafından oldukça fazla bir ilgi toplamıştır. Hill Climg Racing’te verilen araçlar en fazla kilometreleri yapmaya çalışıp birinci olunmaya çalışılmaktadır.

Real Racing 3 – En Sevilen Mobil Oyunlar:

 

En Sevilen Mobil Oyunlar

 

Real Racing 3, 2013 yılında tam olarak piyasaya sürülmesiyle ilgileri kendisine çekmeyi başaran oyunlardan olmuştur. Verilen araçları dilediği gibi modifikasyon yapmak isteyenler için en uygun oyundur. Araçları modifikasyon edip yarışlara katılıp birinci olmaya çalışılmaktadır.

PUBG Mobile:

 

En Sevilen Mobil Oyunlar

 

PUBG Mobile 2018 yılında telefon üzerine çıkmasıyla birlikte dünya sıralamasında birinci sıraya yerleşen oyun listelerinin başında gelmektedir. PUBG Mobile’de 100 kişi ile haritanın bir yerine atlayıp genelde en iyi lootu yapanlar kazanmaktadır.

Stranger Things: The Game:

 

2017 yılında oyun dünyasına katılan Stranger Things: The Game, oyunculardan gerektiği ilgileri toplayarak hepsini oyuna davet etmiştir. Android ve IOS üzerinden herkesin rahatlıkla oynayabileceği mobil oyunlar sıralamasında yerini almaktadır.PES 2020 Mobile:

 

 

2019 yılının yaz aylarında oyun dünyasına katılan PES 2020, en çok sevilen futbol oyunlarının en başında gelmektedir. PES 2020, futbol ilgilenen veya ilgilenmeyenleri kendisine doğru çekerek futbol oyunlarında birinci sıraya gelmektedir.

Brawl Stras:

 

 

2017 yılında oyun dünyasına katılmayı başaran Brawl Stars bir süre ilgi çekmeden yoluna devam etmiştir. Yeni güncellemeleriyle birlikte bir süre sonra  bütün oyuncuları kendisine çekmeyi başarmıştır.

Traffic Racer:

 

 

 

Traffic Racer, 2012 yılında araba sürme simülasyonu türünde oyun dünyasına katılarak makaslar rahatla atabilmek için çok uygun bir oyundur.

Fallout Shelter:

 

 

Fallout Shelter, 2015 yılının yaz aylarında piyasa sürülen oyunlardandır. Sadece tek oyunculu olmasıyla bile çok eğlenceli bir oyundur. Fallout Shelter’da dilediği gibi inşaat yapabilmek için tam uygun bir oyundur.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments