En Popüler Ücretsiz Oyunlar – Çok Sevilenler

En popüler ücretsiz oyunlar bazı oyuncular tarafından çok merak edilen bir konudur. Özelliklede ücretli ve güzel oyunlara bütçesi yetmeyenler tarafından. Ücretsiz oyunlar hakkında birçok kişi kötü düşüncelere kapılmaktadır, bunlar genel olarak saçma oyundur, grafikleri kötüdür gibi. Fakat bu tür oyunlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde böyle düşünülmemesi gerekmektedir. Birçok ücretli oyunlardan güzel ve daha kaliteli olanları da mevcuttur.   En Popüler Ücretsiz Oyunlar – Call of Duty: Warzone 

En popüler ücretsiz oyunlar

2020 yılında oyun dünyasına katılan Warzone, oyuncular tarafından aşırı derecede sevilen bir oyun oldu. Warzone tıpkı diğer sürümleri gibi satın alım gerektirmeyen bir oyundur.  

En Popüler Ücretsiz Oyunlar – Apex Legends 

En popüler ücretsiz oyunlar

Respawn Entertainment tarafınca geliştirlip 4 Şubat 2019 yılında oyun dünyasına katıldı. Oyun dünyasına katılmasıyla birlikte çok sevilip, çok oynanan ve yayıncılar tarafından oldukça fazla bir şekilde yayınları yapıldı.  

En Popüler Ücretsiz Oyunlar – Brawhalla 

En popüler ücretsiz oyunlar

Grafikleri nedeniyle birçok kişi tarafından dışlanan fakat birçok kişi tarafından da çok sevilip, favori oyunların arasında yer alması da mümkündür. 2014 yılında piyasaya sürülen bir çizgi film karakterleri ile dövüş oyunudur.  

Warframe 

En popüler ücretsiz oyunlar

2013 yılında piyasaya sürülmesiyle çok oynananlar listesinde bulunması bir oldu. Oyuncular tarafından sevilerek fazla bir şekilde oynanması, oyunun adını tüm dünyaya duyurdu. Oyun üçüncü şahıs üzerine yazılmıştır.  The Cycle 

Yager Development tarafından geliştirilip, piyasaya sürülen oyundur. 2019 yılında birinci şahıs nişancı olarak piyasaya sürülmüştür. Çok oyunculu ve tek oyunculu olmak üzere 2 çeşit modu bulunmaktadır.  

Dauntless 

Dauntless, Phoenix Labs tarafınca geliştirilip, tasarlanan ve Epic Games tarafınca yayımlanan oyundur. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki tür modları bulunmaktadır. İlk defa oyun dünyasına katılma tarihi ise 2019 yılıdır. 

Paladins

Paladins, erken erişimi 17 Kasım 2015 yılında getirilmiştir ve sadece belirli kişilerin girilmesi sunulmuştur.  16 Eylül 2016 yılında erken erişimden çıkarak herkesin oynanması ve ilk piyasaya sürülmesi sağlanmıştır.

Fortnite

İlk defa 21 Temmuz 2017’de piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürülmesiyle birçok oyucunun da dikkatini çekerek, oldukça fazla bir oyuncu sayısında erişilmiştir. Save the World, Battleroyale, Kreatif olarak üç tane oyun modu içermektedir. Oyunun e-sporu oldukça gelişmiş bir düzeydedir.

PUBG Lite

PUBG Lite, asıl orijinal oyunun birebirdir. Aralarında gözle görülemeyecek büyüklükte bir farklık vardır ve diğerine göre tamamen ücretsizdir. PUBG Lite’ı oynayan birçok oyuncuların tek hayalleri e-spor maçlarına katılmaktır.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments