En İyi YouTube Video İndirme Siteleri

En iyi YouTube video indirme siteleri birçok kişi tarafından merak edilmektedir. YouTube üzerinden video indirmeye çalışıldığı zaman yanlışlıkla olsa bile bilgisayara virüs bulaşma ihtimali vardır. Bazı insanların izlemek istedikleri videolar için zamanları olmayabilir. Bu sebeple de YouTube üzerinden video ve şarkıları indirebilmek için güvenli siteler gereklidir. YouTube üzerinden videoları indirmek için olan güvenli siteler;En iyi YouTube video indirme siteleri – AmoyShare Free Video Finder

YouTube ile birlikte diğer platformlardan da reklamsız şekilde videoları indirebilmek için birebir örnektir. AmoyShare Free Video Finder aynı zamanda masaüstü uygulaması da vardır. AmoyShare Free Video Finder ile youtube video linkini yapıştırarak videoyu çevirir, indir butonuna basıldığında video inmeye başlayacaktır. Bir oynatma listesini de bu site ile indirilebilmektedir.

En iyi YouTube video indirme siteleri – GenYouTube

En iyi YouTube video indirme siteleri

GenYouTube ile video indirmek çok kolaydır. YouTube üzerinden video indirilmek istendiğinde, video linkinin başına “gen” eklenmesi yeterli olacaktır.

YouTubemp4

YouTubemp4 ile videoları indirmek çok kolaydır. Siteye giriş yapıldığında basit bir arayüzü bulunmaktadır, diğer siteler gibi reklamsız bir video indirmek için birebirdir. Video bağlantısını sitede ki yere yapıştırarak indirmeye başlanmaktadır.SConverter

En iyi YouTube video indirme siteleri

SConverter ile videoları yüksek hızda ve yüksek kalitede indirmek muhtemel bir işlemdir. SConverter’da hiçbir reklam olmadan birçok platformlar içinde kullanılabilmektedir.

CatchVideo

En iyi YouTube video indirme siteleri

CatchVideo, siteye girildiğinde diğer siteler gibi video bağlantısını yapıştırıldığında download butonu gözükmektedir, butona basarak video yüksek kalitede inmeye başlamaktadır. CatchVideo sitede hiçbir şekilde reklam olmamaktadır.

Savefrom

Savefrom ile videolar en yüksek kalitede inmektedir. YouTube linki sitede ki gerekli alana yapıştırılıp, enter tuşuna basıldığı andan itibaren inmeye başlamaktadır.

AceThinker

AceThinker ile YouTube videoları FullHD olarak inmektedir. Video bağlantısını kopyala, yapıştır yaparak siteden video indirmek çok kolaydır. Tamamen reklamsız olan AceThinker, aynı zamanda da videoları çok hızlı bir şekilde indirmektedir.

9XBUDDY

En iyi YouTube video indirme siteleri

9XBUDDY ile video indirmek çok kolaydır, fakat diğer sitelere göre bu sitenin reklam sıkıntıları ortaya çıkmaktadır. 9XBUDDY, android telefonlar için uygulaması olan bir video indirme sitesidir. 9XBUDDY ile sadece video değil şarkılar da indirilmektedir.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments