En İyi RYO Oyunları – Rol Yapma Oyunları

En iyi RYO oyunları en çok aratılan ve bir türlü bulunamayan oyun türlerindendir. Birden fazla karakterlerin rollerini üstlenmek, rol yapma oyunlarının olmazsa olmazıdır. Birçok oyuncu rol yapma oyununu oynarken kurduğu karakterleri üstlenir ve üzerine giyer. Rol yapma oyunlarının dünyasına bilgisayar oyunlarını oynayanlar illa katılmış olmalıdır. Bilgisayar açıldığından itibaren birçok oyuncu rol yapma oyunlarında tüm gününü geçiriyor ve hepsi oyun zevkini oldukça arttırmakta.

En İyi RYO Oyunları – En Çok Oynanan RYO Oyunları Hangileri?En İyi RYO Oyunları – The Witcher 3

En iyi ryo oyunları

The Witcher 3, CD Projekt tarafından geliştirilip oyun dünyasına sürülen ve en çok beğenilip, en çok oynanan ryo oyunlarının arasında ilk sıraya yerleşmektedir. The Witcher 3, 2015 yılında satışa sunuldu, oyunun satılmasıyla birlikte bir sürü oyuncu tarafından satın alınarak inanılmaz oynama saatlerine ulaşılan oyunların arasındadır.

En İyi RYO Oyunları – Fallout 4

En iyi ryo oyunları

Fallout 4, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmiş açık dünya rol yapma oyunudur. 10 Kasım 2015 yılında diğer oyunların sonuncu serisi olarak oyun dünyasına sürüldü. Birçok oyuncu tarafından beğenilen Fallout 4, çıktığı andan itibaren satın alınmaya başlandı.

Tyranny

Tyranny, 10 Kasım 2016 yılında piyasaya sürüldü. Windows kullanıcılarının birçoğu oyunu oldukça beğenirken bazılar da beğenmemişlerdir. Aynı zamanda da rol yapma oyunlarının listesinde mutlaka olması gereken oyun ismi Tyranny’dir.

Mass Effect 2

26 Ocak 2010 tarihinde ilk olarak bilgisayar sürümüyle yayımlanmaya başlandı. Mass Effect 2, BioWare tarafınca geliştirilip, rol yapma oyunlarının arasında bulunmasıyla birlikte oyuncu sayısı da artmıştır.

Secret of Mana

Secret of Mana, oldukça eski olmasıyla birlikte en güzel rol yapma oyunlarının da arasında bulunmaktadır. Secret of Mana oyununun asıl amacı dünyayı fethetmek isteyen orduyu engellemektir.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim, 11 Kasım 2011 yılında ilk defa piyasaya sürülmesiyle birlikte, oyunun fizikleri ve oynanışı birçok oyuncu tarafından merak edilmiştir. The Elder Scrolls V: Skyrim, grafikleri ve fiziği ile birlikte rol yapma oyunudur.

Fable II

Fable II, oyun dünyasına 2008 yılında katılan rol yapma oyunlarının arasında yer almaktadır. Fable II, Lionhead tarafınca geliştirilip daha sonrasında rol yapma, video oyunu kategorisinde piyasaya sürülmüştür.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments