COLONY DİZİSİ EKRANA VEDA EDİYOR

İlk çıktığı günde oldukça ilgi toplayan ve milyonları ekran karşısına çeken dizi izleyicilerine veda edecek. USA Network imzalı bilim kurgu dizisi olan Colony 3 sezondur yayınlanmakta ve üçüncü sezonu halen devam ediyor. Ancak çarşamba günü yayınlanacak final bölümü ile izleyicisine veda edecek.

COLONY DİZİSİ EKRANA VEDA EDİYOR
COLONY

Dizi gizemli bir uzaylı istilasından sonra hayatta kalmayı başaran bir aileyi konu ediniyor. Bu ailenin yeni dünya düzenine uyum sağlamasında ki yaşadığı zorluklar insanların fazlası ile ilgisini toplamıştı. Baş rollerinde Josh Holloway ve Sarah Wayne Callies ‘in yer aldığı dizi üç sezonundur karakterlerin , dünyayı işgal eden uzaylıların ardında yatan gizemi çözme ve dünyayı içerinde bulunduğu durumdan kurtarmak için çabalarını anlatıyor.
Yayınlanmaya başladığı ilk dönemde oldukça hızlı bir yükselme gösteren dizi, ilk dönemde 2.2 milyon seyirciyi ekranları başına çekmeyi başarmıştı. Ancak kanalın en çok reyting toplayan yapımı iken 3 üncü sezonda büyük bir düşüşle, 1.3 milyon kişiye hitap edebildi.

Genel düşüncelere göre USA Network‘ün bu diziyi iptal etme kararı almasının altında Syfy ile ortak olduğu yeni ve oldukça iddialı olan dizisi The Purge var.

COLONY DİZİSİ EKRANA VEDA EDİYOR
COLONY0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments