2019 Yapımı Mutlaka İzlemeniz Gereken Filmler

2019 Yapımı izlediğinize pişman olmayacağınız, size zaman kaybı yaşatmayacak filmleri derledik iyi seyirler.1 ) JOKER

TÜR : Dram Filmleri IMDB : 8.9

2019 yapımı filmler listemizin 1.sırasında Joker yer alıyor. Film başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck ‘in hayatını ele alıyor. Toplum tarafından dışlanan Arthur kendini yapayalnız hissetmektedir. Sürekli olarak bir bağ kurma arayışında olan Arthur,  hayatını palyaçoluk yaparak kazanmaktadır. Babasız büyümüş olan Arthur ‘u annesi Happy diye çağırır. Annesi aynı zamanda onun en yakın arkadaşıdır. Annesinin onu Happy adı ile çağırması Arthur ‘un içideki acıları bir nebze olsun saklamasına yardımcı olur. Ancak maruz kaldığı zorbalıklar, onun giderek topluma aykırı bir adam haline gelmesine sebep olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak yıpranan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri ‘nde suçun ve kaosun merkezinde bulur. Arthur, zaman geçtikçe kendi benliğini unutup tamamen Joker ‘e dönüşür.

2) John Wick 3 Parabellum

TÜR : Aksiyon Filmleri IMDB : 7.8

Film gizli suikastçı birliğinden atılan John Wick ‘in, kellesi karşılığında büyük ödülü almak için peşine düşen suikastçılarla mücadele etmesini konu alıyor. Kellesi üzerine 14 milyon dolarlık açık bir sözleşme konulmuştur. Ancak John Wick ‘in firari olmasında ki asıl sebep Continental Hotel ‘de birini öldürmüştür. Öldürdüğü kişi ise açık kontratı sunan Yüksek Masa üyesidir. John’a otelin yöneticisi olan Winston tarafından 1 saatlik bir kaçış süresi verilir. Ardından üyeliği iptal edilecek, tüm hizmetlerden men edilecek ve diğer üyelerle iletişimi tamamen kesilecektir.  John New York City’den kaçabilecek mi ?3 )  Örümcek Adam Evden Uzakta

TÜR : Bilim Kurgu Filmleri IMDB : 7.8

2019 yapımı filmler listemizin 3.sırasında  Örümcek adam evden uzakta yer alıyor. Örümcek adam ve yenilmezler ekibinin birlikte evrenin yarısını geri getirmelerinden sonra çokta uzun bir zaman geçmemiştir. Fakat tüm kayıp ve olumsuzluklara rağmen hayat artık normale dönmeye başlamıştır. Arkadaşları ile birlikte yaz tatili için Avrupa gezisine çıkan Peter, New York’ tan da bir süreliğine olsa uzaklaşacaktır. Ancak yine olaylar patlak verecek ve Peter ‘in arkadaşlarını korumak için geri dönüp mücadele etmesi gerekecektir.4 ) Alaaddin

TÜR : Bilim Kurgu Filmleri IMDB : 7.6

Film sihirli bir lamba sayesinde sevdiği kıza ulaşmaya çalışırken, kendisini zorlu bir maceranın merkezinde bulan bir genci ele alıyor. Aladdin, zamanını Agrabah şehrinde pazardan gizlice yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Geceleri şehrin farklı bölgelerinde uyur. Gündüzlerini ise yalnızca hırsızlığa ayırmaktadır. Ancak tüm bu yaşam tarzına rağmen Aladdin ‘in altın gibi bir kalbi vardır. Onun hayatı, babası tarafında zorla evlendirilmeye çalışılan genç bir kızla tanıştıktan sonra değişir. Bu genç kız ülkenin sultanının kızı olan Prenses Jasmine’ dir. Aladdin ‘in şansı, Harikalar Mağrası’ ndan aldığı sihirli bir lamba ile aniden değişir.

5) Malefiz 2 Kötülüğün Gücü

TÜR : Bilim Kurgu Filmleri IMDB : 7.0

Yıllar Maleficent ve Aurora ‘ya her zaman iyi davaranmıştır. İlişkileri kalp kırıklıklarından, intikam öyküsüne ve en sonunda kocaman bir sevgiye dönüşür. Ancak hala insanlar ve periler arasındaki nefret sürmektedir. Aurora’ nın Prens Phillip ile gerçekleşecek olan evliliği, iki bölgenin bütünlüğünü sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı ‘nda kutlanacaktır. Beklenmedik bir karşılaşma yeni ittifaklar doğuracaktır. Büyük bir savaş içerisinde Maleficent ve Aurora ‘da ayrı düşecektir. Böylece sadakatleri test edilecek ve gerçek bir aile olup olamadıklarını sorgulayacaklardır. 

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih
Fatih
3 yıl önce

👍🏻👍🏻