2018 Yapımı imdb puanı yüksek EN YENİ filmler

Yeni filmler bulmakta zorlanıyor musunuz ? 2018 yapımı en yeni ve imdb puanı yüksek filmleri sizler için derledik. İyi seyirler.

1) Örümcek Adam Örümcek Evreninde – SpiderMan Into the Spider Verse

Tür : Animasyon  IMDB : 8.8

Oldukça başarılı bir film olarak görülen Örümcek Adam Örümcek Evreninde filminin konusu oldukça eğlenceli. Miles Morales Brooklyn ‘de yaşayan bir gençtir. Annesi tam bir iş kolik babası ise bir polis memurudur. Miles oldukça zeki ve özel yeteneklere sahip çocukların gittiği bir okula gitmektedir. Annesi ve babası tarafından okulda başarılı bir öğrenci olarak görülmek istenmektedir. Bu sırada Miles ‘in en çok sevdiği şey boyalar ile grafiti çizmektir. Ancak onu mutasyona uğramış bir örümcek ısıracak ve işler giderek tuhaflaşacaktır. Bu ısırılmadan sonra Miles farklı bir evrene adım atacaktır.


2 ) Bir Yıldız Doğuyor – A Star Is Born

Tür : Müzikal IMDB : 8.2

Jackson Mania adında müzik ile uğraşan ve ilişkilerinden çok kendini işine adamış, kariyer yapmaya çalışan biridir. Onun gibi çok yeteenkli ve daha kimsenin keşfetmediği Any ile yolları kesişecektir. Onlar güzel güzel zaman geçirmeye başladıkça Jackson Any ‘e aşık olduğunu anlayacaktır. Any ‘yi sahne ile tanıştırıp tanınmasını sağlayan Jackson sonraları Any ‘nn gölgesi altında kalmaya başlayacak ve bu durum onu fazlası ile zorlayacaktır. Jackson tekrar kendi çalışmalarına başlasa da tekrar eskisi gibi olması oldukça zor olacak.


3 ) Nehir Kırmızı Akar – River Runs Red

Tür : Gerilim IMDB : 8.0

2018 yapımı filmler listemizin 3. sırasında Nehir Kırmızı Akar – River Runs Red yer alıyor. Filmin konusunu henüz 17 yaşındayken baba olmuş Charles Coleman ‘ın başından geçenler oluşturuyor. Herkesin onun bir serseri olduğunu ve oğlunu terk edip gideceğini söylemesine rağmen Charles oğlunun annesi ile evlenmiş, okulu bitirmiş ve üstüne üstlük başarılı bir yargıç olmayı başarmıştır. Charles için hayat çok iyi ilerlemektedir. Özellikle de oğlunun büyüyüp okulunu bitirip kendi kariyerine başlayacağı ilk gün Charles her zamankinden çok daha fazla gururludur. Fakat yine aynı gün Charles aklına dahi gelmeyecek acı bir haber ile sarsılır. Oğlu sokak ortasında öldürülmüştür. Hemde iki polis tarafından. Tüm aile yıkılmıştır ve güvendikleri adalete sığınmışlardır. Ancak işler bekledikleri gibi yürümemiş ve bu iki katil polis adaletten kaçmayı başarmıştır.


4 ) İnanılmaz Aile 2 – Incredibles 2

Tür : Animasyon IMDB : 7.9

Süper kahramanların yalnızca bir amacı vardır oda kötülerle savaşmak. Ancak en temel sorunlardan birisi devletin bu süper kahramanları yasalaştırması olacaktır. Ailenin annesi dünyayı kurtarma peşinde kendilerini ispatlamaya çalışırken ailenin diğer bireylerinden Jack-Jack ‘in de süper kahraman özellikleri ortaya çıkmaya başlar. Tüm bunlar olurken dünyayı tehdit edecek yepyeni bir düşman ortaya çıkacaktır. Ancak bu düşman diğer düşmanlara benzemeyerek onlardan çok daha güçlüdür.


5 ) Kayıp Aranıyor – Searching

Tür : Gerilim IMDB : 7.8

16 yaşında bir kızı olan David bir gün eve geldiğinde kızını bulamaz. Hemen yetkililere haber veren David ‘in kızını bulmak için olaya bir dedektif atanır. Adeta bakmadıkları yer kalmaz. Ancak kıza dair bir iz bulamazlar. Babasının aklına kızının bilgisayarına bakmak gelir ve bilgisayarı incelerken kızının nerede olduğu ile ilgili bazı ipuçları bulmaya başlar. Aslında tüm gizli şeyler kızın bilgisayarında saklıdır.


6)  Noel Chronicles

Tür : Macera IMDB : 7.6

2018 yapımı filmler listemizin 5. sırasında The Christmas Chronicles yer alıyor. Eğlenceli konusu ile her yaştan izleyiciye hitap ediyor. Her sene noel zamanında olduğu gibi noel baba ve yardımcıları hediyeler dağıtmak için kızağa binler ve geyikler ile birlikte çocukları sevindirmek için hediyeler dağıtırlar. Hayatları boyunca çok merak ettikleri noel babayı görüp onu kayda almayı planlayan Kate ve abisi Teddy bir şekilde noel babanın kızağına binecek ve macera dolu anlar yaşayacaklardır.


7)  Dogman

Tür : Gerilim IMDB : 7.4

Torbacılık yapmasına rağmen kasaba halkı tarafından sevilen Marcello bu işi çok ciddiye almıyor olsa da kokainman birisine çok fazla yakın olduğu için gittikçe pisliğin içerine çekilmektedir.


8 ) Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları

Tür : Bilim kurgu / Fantastik IMDB : 7.3

2018 yapımı filmler listemizin 8.sırasında Fantastik Canavarlar 2 Grindelwald’ın Suçları yer alıyor. Bir çok insanın heyecanla beklediği filmin hikayesi 1927 senesinde geçmektedir. İnsanları sınıflandırmak isteyen Gellert Grindelwald yattı hapishaneden hazırladığı plan sayesinde kaçacak ve büyü yapabilen insanları toplayarak yapamayan insanlara karşı bir savaş başlatacaktır. Onu durdurabilecek yalnızca bir kişi vardır oda çok uzun zaman önce dostu şimdi ise düşmanı olan büyücü Albus Dumbledor ‘dur.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments